Wpis z mikrobloga

Gadałam z kumplem i on mówi, że na urodziny życzenia mu składa max 5 osób. Dla mnie to szok, a Wam ile osób? Wpisujcie, bo ciekawa jestem (możecie dopisać w plusie osobno liczbę życzeń na pejsbuku)
  • 279
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Mnie garstka osób. Też nie mam wpisanej daty urodzin na FB, bo nie zależy mi na życzeniach z dupy od osób, które do mnie się nie odzywają na co dzień. Składa rodzina i najbliżsi znajomi czy przyjaciele, którzy wiedzą, kiedy mam urodziny, tak jak i ja wiem, kiedy mają oni : )
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23:
#niepopularnaopinia
Uważam, że zwyczaj składania życzeń z okazji konkretnej daty jest durny i bezsensowny. Jeśli ktoś komu dobrze życzy to cały rok - to raz. Dwa, wokalizowanie tych życzeń samemu zainteresowanemu jest co najmniej żenujące (dla obu stron), a a wielu wypadkach zwyczajnie okazją wymuszone. Wszyscy moi znajomi znają moje stanowisko w tej sprawie, więc nie składają mi życzeń. I bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Ostatnio siedem osób, wliczając w to rodziców i gównowpisy na tablicy FB w stylu „wszystkiego najlepszego”. A tak, żeby ktoś ze znajomych wysilił się na wiadomość, to dwie albo trzy, już nie pamiętam. W sumie to dla mnie w #!$%@? przykre, bo poza urodzinami to święto jest, jak ktokolwiek się w ogóle odezwie.
  • Odpowiedz
4 osoby nie licząc rodziny. Na fejsie nie mam ustawionej daty urodzin. A jak wykop się liczy to gdzieś koło 100 osób XD (bo wrzuciłam fotę, bez tego to nawet by 2 nie bylo)
  • Odpowiedz