Wpis z mikrobloga

Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gdańsku, kierunek to Szczecin. Jesteśmy w Gdyni i ktoś już 3 razy do niej dzwonił a ona mówi, że jedzie do Kalisza i wsiadła w dobry pociąg, ale pewnie jedzie okrężną drogą XD. Ta osoba najwyraźniej ciągle jej mówi dzwoniąc, że jedzie złym pociągiem ale ona drze się by jej dał spokój i się rozłącza XD..

Nie wiem jak otagować, pewnie utonie w mikro, ale
#pkp #patologia #heheszki #logikarozowychpaskow
mikau - Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gda...

źródło: comment_5MyGVnE2r2HXFZsRMT1xYqUuid3RGx7m.jpg

Pobierz
  • 262
czujesz już tą dumę i radość z tego kiedy się zorientuje, że popełniła błąd?


@WydajnaJednostkaIndywidualna: Kilka osób jej mówiło, że się pomyliła, ale ona nadal uparcie twierdzi, że wszyscy się mylą i ona jedzie dobrze. Masz chyba niebywałe szczęście, jeżeli tego typu Karyny nie spotkałeś w swoim życiu. Jej nie przetłumaczysz po prostu, że się myli. Ona ma rację, a ty jesteś głupi. Koniec.
dlaczego jej nie powiedziałeś jeszcze w Gdańsku?


@pawel_187: Gwarantuje że zostałby obrażony lub nawet zwyzywany, skoro nawet konduktora nie spytała żeby upewnić się to ona wie na 100% że dobrze jedzie. Takie brnięcie w zaparte to u tego pokroju ludzi główna podświadoma taktyka obrony, pkt 1. mam zawsze racje, pkt 2. jeżeli jej nie mam to patrz pkt. 1.

Ona w końcu zrozumie że źle pojechała i będzie sama siebie podświadomie
Słuchajcie Miruny, a może ona wie dokąd jedzie, ale mówi rodzinie przez telefon, że dobrze. Może ona ucieka od nieudanego związku, bijącego męża. Może chce zrobić im na złość i sprawić żeby się o nią martwili? Może próbuje wyrwać się na jeden dzień od ojca tyrana. Może jedzie gdzieś na rozmowę kwalifikacyjną i chce coś zmienić w swoim życiu.

Może z tego być dobra pasta.
Albo odcinek M jak mdłości