Wpis z mikrobloga

Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gdańsku, kierunek to Szczecin. Jesteśmy w Gdyni i ktoś już 3 razy do niej dzwonił a ona mówi, że jedzie do Kalisza i wsiadła w dobry pociąg, ale pewnie jedzie okrężną drogą XD. Ta osoba najwyraźniej ciągle jej mówi dzwoniąc, że jedzie złym pociągiem ale ona drze się by jej dał spokój i się rozłącza XD..

Nie wiem jak otagować, pewnie utonie w mikro, ale
#pkp #patologia #heheszki #logikarozowychpaskow
mikau - Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gda...

źródło: comment_5MyGVnE2r2HXFZsRMT1xYqUuid3RGx7m.jpg

Pobierz
  • 262
Szczerze to rzygam już na te wpisy #!$%@? z fobiami społecznymi i gimnazjalistów doradzających z drugiej strony ekranu, co zrobić, żeby była lepsza "beka".


@przekojot: To, generalnie na psychiatrii adeptom tej nauki w temacie o tym jak naocznie wygląda #!$%@? społeczne powinno się dawać takie nitki jak te, bo naprawdę, ilość materiału z którym można pracować jest porażająca.
czy każdy prawak jest na tym portalu zwyczajnym głupcem? Stad się biorą wasze poglądy?


Nie wiem o czym piszesz, nie wiem w jakim temacie oraz nie rozumiem agresji i wyzwisk pod moim adresem więc zakończmy tę ''rozmowę''.

@ZaplutyKarzelReakcji:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Szczerze mówiąc myślę teraz czy już mam wołać plusujących wpis bo pan konduktor skasował bez patrzenia bilet i idzie dalej. Pani p0lka nie chciała też zapyatc go czy jedzie dobrze..

Mi nie sprawdzał dokumentów więc chyba ma dobitnie wywalone na wszystko

@mikau:
#!$%@?, co za człowiek.
Szkoda że pani której podebrano miejsce nie zrobiła afery i nie wezwała konduktora. Wtedy ten by musiał skontrolować bilet i by się wydało kto nie