Wpis z mikrobloga

Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gdańsku, kierunek to Szczecin. Jesteśmy w Gdyni i ktoś już 3 razy do niej dzwonił a ona mówi, że jedzie do Kalisza i wsiadła w dobry pociąg, ale pewnie jedzie okrężną drogą XD. Ta osoba najwyraźniej ciągle jej mówi dzwoniąc, że jedzie złym pociągiem ale ona drze się by jej dał spokój i się rozłącza XD..

Nie wiem jak otagować, pewnie utonie w mikro, ale
#pkp #patologia #heheszki #logikarozowychpaskow
mikau - Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gda...

źródło: comment_5MyGVnE2r2HXFZsRMT1xYqUuid3RGx7m.jpg

Pobierz
  • 262
@mikau: Ja jeszcze nigdy nie jechałam pociągiem. Zawsze jak gdzieś jadę autobusem, czy coś w tym stylu to z 5 razy się upewniam, że wszystko jest ok, bo nie jestem przyzwyczajona jeździć takimi środkami transportu. Jakbym to była ja i ktoś by mi mówił, że wsiadłam w zły pociąg, to zapytała bym pewnie wszystkich pasażerów, żeby mieć pewność.
No ja nie mogę co za ameba xd.
@emcter: masz rację, nigdy nie miałem tyle odwagi XD

Cóż, póki co na niewiele się zanosi, dziecko dostało dawkę odmóżdżacza w postaci smartfona i prujemy na zachód. Wysiadam wcześniej niż Szczecin więc niestety losy p0lki będą nieznane. Ciekawi mnie tylko jak będzie przepraszać ludzi z którymi rozmawiała, bo z późniejszej wiadomości zrozumiałem że to jej ojciec mówił jej że jej się #!$%@?ły kierunki ale ona wie gdzie jedzie i nie będzie
Zawsze jak gdzieś jadę autobusem, czy coś w tym stylu to z 5 razy się upewniam, że wszystko jest ok, bo nie jestem przyzwyczajona jeździć takimi środkami transportu. Jakbym to była ja i ktoś by mi mówił, że wsiadłam w zły pociąg, to zapytała bym pewnie wszystkich pasażerów, żeby mieć pewność.


@xkomat: Z pociągami masz łatwiej bo na bilecie zawsze jest numer pociągu i porównujesz to z numerem obok drzwi (przynajmniej
@xkomat: trzeba naprawdę być upośledzonym by nie ogarnąć tych rzeczy. Nikt nie mówi, że trzeba być nieomylnym, ale w dobie smartfonów, komunikacji na dworcu, tablic informacyjnych, zapowiedzi, napisów na pociągach i WŁASNEGO JĘZYKA W GĘBIE nie można się pomylić/zgubić. Jak się nie wie gdzie jedzie pociąg to się podchodzi do konduktora na stacji i pyta gdzie jedzie. Jeszcze nigdy nie odmówili i zawsze poinstruują.. po prostu archetyp p0lki mam przed sobą