Wpis z mikrobloga

Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gdańsku, kierunek to Szczecin. Jesteśmy w Gdyni i ktoś już 3 razy do niej dzwonił a ona mówi, że jedzie do Kalisza i wsiadła w dobry pociąg, ale pewnie jedzie okrężną drogą XD. Ta osoba najwyraźniej ciągle jej mówi dzwoniąc, że jedzie złym pociągiem ale ona drze się by jej dał spokój i się rozłącza XD..

Nie wiem jak otagować, pewnie utonie w mikro, ale
#pkp #patologia #heheszki #logikarozowychpaskow
mikau - Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gda...

źródło: comment_5MyGVnE2r2HXFZsRMT1xYqUuid3RGx7m.jpg

Pobierz
  • 262
  • Odpowiedz
  • 7
@mikau no witaj aspoleczny dzbanie z fobiami. Jak się czujesz z tym, że boisz się podejść do obcej osoby i z nią normalnie porozmawiać, a swoje socjopatyczne leki usprawiedliwiasz nadawaniem latek i wpisami na wykopie?

Popatrz, dzięki ewolucji o której wspominałeś, sporzadzilem twój rys psychologiczny po jednym wpisie. Wiem że należy omijać takich jak ty jak Niemcy linie Maginote'a.

PS. Ona dziś się przecierpi i nadrobi drogi. Ty pozostaniesz sobą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
trzeba naprawdę być upośledzonym by nie ogarnąć tych rzeczy.

@mikau: Kiedy nie żyjesz, nie masz o tym świadomości. Tylko Twoim bliskim jest źle.

  • Odpowiedz
dziękuję za dotrzymanie towarzystwa w podróży mireczki


@mikau: resztę życia będę się zastanawiał jak dalej potoczyły się losy Patusiarki Z Pociagu. Czy doświadczyła życiowego oświecenia i przestała być karyną? Czy jej gówniak ukończył studia na polibudzie, został #programista15k i uciekł z zakletego kręgu?
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc myślę teraz czy już mam wołać plusujących wpis bo pan konduktor skasował bez patrzenia bilet i idzie dalej. Pani p0lka nie chciała też zapyatc go czy jedzie dobrze..

Mi nie sprawdzał dokumentów więc chyba ma dobitnie wywalone na wszystko


@mikau: no od tego momentu nie wierzę
  • Odpowiedz
podejście p0lki to nie zamierzam nawet się wychylać.


@mikau: a ty jesteś typowy p0lak. Nie będe się wchylał bo po co. Jak już nie chcesz być może pomóc tej pani to po co robisz sobie beke na wykopie atencjuszu jeden?
  • Odpowiedz
  • 11
Najgorsze jest to, że jak już się skapnie co się odwaliło będzie miała pretensje do wszystkich świętych bo przecież ona jedzie z małym dzieckiem... Jaka ta kolej jest zła, niedobra...
  • Odpowiedz
@mikau: Ależ owszem, przeczytałam p0laku.
Byle jakiejś lasce dupe obsmarować a wypoku- wiadomo plusów bede miał dużo i poklask i w ogóle.
  • Odpowiedz
@mikau: ale gniję z niektórych wykopków - niby tacy wojownicy, co to każdego robaka by zawracali xD
Jak ktoś jest głupi jak but jak ta p0lka, że olewa kilka telefonów i pruje dupę do postronnych osób (vide ta kobieta co się przesiadła) to niech ginie i czemu by jej nie obsmarować, jak jest głupią #!$%@?ą, co to "zawsze wie lepiej".
Z drugiej strony- jak w tym kraju ma być lepiej, jak
  • Odpowiedz
że jej bliscy dzwonili i jej tłumaczyli


@mikau: Ej a ona miala to na głośnomowiącym i widziałeś na jej ekranie że dzwoni "mama" i "tata" czy to tylko gównodomysł żeby usprawiedliwić jakoś w tym wpisie swoje zachowanie?
  • Odpowiedz
@Wynoszony: jakby szukał atencji własną prywatną pokazmorde to nie ma problemu.
Ale nie, od pierwszego zdania , że patusiara, madka, p0lka... to wiadomo, że 90% wypoku będzie bić brawo

@tellet: Typowy bordo. Więcej, więcej bluzgów
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że wysiądzie w Koszalinie i osiedli się do końca życia będąc w przekonaniu, że to Kalisz
byłaby z tego dobra książka / film
  • Odpowiedz