Wpis z mikrobloga

Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gdańsku, kierunek to Szczecin. Jesteśmy w Gdyni i ktoś już 3 razy do niej dzwonił a ona mówi, że jedzie do Kalisza i wsiadła w dobry pociąg, ale pewnie jedzie okrężną drogą XD. Ta osoba najwyraźniej ciągle jej mówi dzwoniąc, że jedzie złym pociągiem ale ona drze się by jej dał spokój i się rozłącza XD..

Nie wiem jak otagować, pewnie utonie w mikro, ale
#pkp #patologia #heheszki #logikarozowychpaskow
mikau - Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gda...

źródło: comment_5MyGVnE2r2HXFZsRMT1xYqUuid3RGx7m.jpg

Pobierz
  • 262
@mikau: Zuomus mam pomysl! Skoro nie jedziesz do konca i nie ma nam byc dane zobaczyc konca tej podrozy, to moze zrob tak. Wyjmij tel i udaj ze do kogos dzwonisz, kto ma czekac na Ciebie na stacji i podaj kilka faktow z przebiegu trasy. A pozniej patrz jak zaczyna sie wiercic i pocic xD i zrobisz dobry uczynek bo pies ktory jedzie koleja sie zorientuje i podasz dobry kontent spragnionej
@WydajnaJednostkaIndywidualna:

Ciekawi mnie tylko jak będzie przepraszać ludzi z którymi rozmawiała, bo z późniejszej wiadomości zrozumiałem że to jej ojciec mówił jej że jej się #!$%@?ły kierunki ale ona wie gdzie jedzie i nie będzie tak rozmawiać jak on ma mieć taki ton
Ciekawi mnie tylko jak będzie przepraszać ludzi z którymi rozmawiała, bo z późniejszej wiadomości zrozumiałem że to jej ojciec mówił jej że jej się #!$%@?ły kierunki ale ona wie gdzie jedzie i nie będzie tak rozmawiać jak on ma mieć taki ton


@swinkapl: No i? Czyli z jednej podsłyszanej rozmowy wykop zrobił profil psychofizyczny bohaterki. klasyczne. O ile OP w ogóle mówi prawdę.
@WydajnaJednostkaIndywidualna: nie wiem widzę wielki kolczyk krowi w ustach, w uchu, w chrząstce i #!$%@? wie gdzie jeszcze, czuję szlugi i słyszę jak ta osoba traktuje bliskich to nie mam problemu z daniem łatki. Po to ewolucja tak nas stworzyła, że w kilkanaście sekund potrafimy określić taki typ człowieka by omijać go szerokim łukiem jak Niemcy linie Maginota w '40
@WydajnaJednostkaIndywidualna: nie wiem widzę wielki kolczyk krowi w ustach, w uchu, w chrząstce i #!$%@? wie gdzie jeszcze, czuję szlugi i słyszę jak ta osoba traktuje bliskich to nie mam problemu z daniem łatki. Po to ewolucja tak nas stworzyła, że w kilkanaście sekund potrafimy określić taki typ człowieka by omijać go szerokim łukiem jak Niemcy linie Maginota w '40


@mikau: no to spoko, jak tak to nie ma sensu