Wpis z mikrobloga

Współczuję pracownikom Taty @xspeditor, że muszą mieć do czynienia z takim bananowym dzieciakiem. Bo jak nazwać kogoś kto przy każdej okazji obraża kierowców i udowadnia swoją wyższość?
Dlaczego pracownikom Taty? Kiedyś xspeditor wrzucił screena na którym nie zamazał swojego imienia i nazwiska. I tak znalazłem go na fb i firmę też xD #bekaztransa
Pobierz absoladoo - Współczuję pracownikom Taty @xspeditor, że muszą mieć do czynienia z taki...
źródło: comment_ehPr0lnyXcSFcDS8pc9GPi2qDsWsHWYw.jpg
  • 126
@mar111cin: Nie jest powiedziane, że sam @xspeditor nie pisze bajek by denerwować kierowców i robić z siebie nie wiadomo kogo. Tak samo jak zarzucone tutaj kreowania się na biznesmana. Dlatego do wpisów na mirko podchodzę bardzo ostrożnie, bo póki rozmowa nie zejdzie na pw z danymi lub telefon to to jedynie tyle co parę znaków w internecie.
@absoladoo: @mar111cin: @Mekki: @Aiden7: @PodlaskaKnaga: @ameliniowyguzik: @robaczek147: @Maciek5000:

Ale mam tutaj turbo bekę xD

To może zaczniemy od początku

Kierowców dzielimy na dwie kategorie

@absoladoo pisałem że mają czasem 6kkm , bo długo sie czeka w IT

1) Kierowców
2) Żwirów

1) Kierowcy - tutaj nie ma co za bardzo pisać, normalni ludzie jak ja ty, papież, prezydent itp
Wykazują się inteligencją, współpracą społeczną
@xspeditor: Grasz cwaniaka, szufladkujesz i oceniasz ludzi. Piszesz kim ty to nie jesteś. Po czym okazuje się że zawód syn, całe dnie siedzisz na Mirko i piszesz jaka to ciężka ta spedycja. W życiu jako kierowca nie pracowałeś, ale do oceniania jesteś pierwszy.
Prawdziwy dzban z ciebie i to taki urwany prosto z choinki..
Ogarnij ego bo już wszyscy tu drą łacha z ciebie.
Masz to c+e co jest gówno nie