Wpis z mikrobloga

  • 104
Współczuję pracownikom Taty @xspeditor, że muszą mieć do czynienia z takim bananowym dzieciakiem. Bo jak nazwać kogoś kto przy każdej okazji obraża kierowców i udowadnia swoją wyższość?
Dlaczego pracownikom Taty? Kiedyś xspeditor wrzucił screena na którym nie zamazał swojego imienia i nazwiska. I tak znalazłem go na fb i firmę też xD #bekaztransa
absoladoo - Współczuję pracownikom Taty @xspeditor, że muszą mieć do czynienia z taki...

źródło: comment_ehPr0lnyXcSFcDS8pc9GPi2qDsWsHWYw.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@Maciek5000: Widzę mój temat. Ja jakoś zdążyłem przeczytać te wpisy dosłownie z minute wcześniej zanim je wszystkie usunął. Zapytałem dlaczego na niego gadacie źle, ale wystarczyło przeczytać parę postów tego typa i trudno nie stać po waszej stronie. Zwykły gbur, można było się domyśleć, że to nie on ma do czynienia z tą firmą bo się za mocno kreował na wielkiego biznesmena podczas gdy tok jego myślenia jest podobny do średnio
  • Odpowiedz
  • 23
@NaYaSa nie będę takim #!$%@? :)

@PanKracy582
@Maciek5000 jeszcze chciałbym zauważyć, że kiedyś pisał o Tacie, który był kierowcą (strzelam, że stąd kapitał na start). Ciekawe czy już mu powiedział, że sra do żwira, hehe kuweta, i że jego największym osiągnięciem jest zrobienie prawa jazdy C+E
  • Odpowiedz
@absoladoo:
A tak po prawdzie, szkoda strzępić ryja.
Typek nie dość że żałosny to na dodatek upośledzony.
Jest u mnie na czarno od 1.5 roku, w moich wpisach nie może odpisać, ale w innych twardo odpisuje XD

Popatrzyłem z ciekawości czy coś innego pisze, ale wciąż to samo.
Szkoda czas marnować ;)
  • Odpowiedz
@absoladoo: Podejrzewam, że tate mając łeb na karku trzyma banana z dala od pracowników.
@Maciek5000: No wiesz, bańka obrotu to straszny wyczyn jest nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agemaker: Ten szkalujący to powinien im kuwety czyścić, bo dzięki jednemu z nich może takie bzdety po necie wypisywać.
  • Odpowiedz
@maniek930: a ja mu się wcale nie dziwię, że go poniosły nerwy. Robicie z niego podludzia, a niestety sami kierowcy nie błyszczą... Jak przychodzi co do czego to okazuje się, że ma bardzo dobre warunki pracy itp. co sami tutaj mu nie raz przyznaliście. A że kierowcy będą zawsze narzekać? macie to we krwi, razem z opowiadaniem bajek parkingowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mar111cin: Hola, ale może wpierw zrób jakiś research zanim zaczniesz gadać bzdury? Ja nie jestem kierowcą tylko spedytorem, zarówno z flotą jak i sprzedający ładunki. Kierowca czy nie kierowca, babka z miejskiego szaletu czy bezdomny, chyba każdemu należy się jakiś szacunek?
  • Odpowiedz
  • 4
@mar111cin nie ma dobrych warunków - 45gr za kilometr + kiedyś pisał że jego kierowcy maja problem zrobić 5k km w 90h jazdy co oznacza, że każe omijaćplatne autostrady lub jeździ tam gdzie ich nie ma
  • Odpowiedz
  • 3
Plus 1900 podstawy plus 220 za niedzielę w trasie, tak pisał na wykopie, ale nie o stawki mi chodzi tylko o sam fakt płacenia z kilometrów
  • Odpowiedz
1900 podstawy plus 220 za niedzielę w trasie, tak pisał na wykopie, ale nie o stawki mi chodzi tylko o sam fakt płacenia z kilometrów


o

@absoladoo: spedycje płacą też z kilometrów i co zrobisz? klient też płaci z km.
Sam też byś chciał płacić komuś za to że tylko jest? np. kafelkarzowi? nie za metry łazienki, tylko że codziennie do Ciebie przychodzi?
  • Odpowiedz