Wpis z mikrobloga

  • 104
Współczuję pracownikom Taty @xspeditor, że muszą mieć do czynienia z takim bananowym dzieciakiem. Bo jak nazwać kogoś kto przy każdej okazji obraża kierowców i udowadnia swoją wyższość?
Dlaczego pracownikom Taty? Kiedyś xspeditor wrzucił screena na którym nie zamazał swojego imienia i nazwiska. I tak znalazłem go na fb i firmę też xD #bekaztransa
absoladoo - Współczuję pracownikom Taty @xspeditor, że muszą mieć do czynienia z taki...

źródło: comment_ehPr0lnyXcSFcDS8pc9GPi2qDsWsHWYw.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xspeditor: ja nie jestem żadnym szoferem, ale mam uczulenia na dzbany jak je widzę.
Czyli co nawet takiego g---o osiągnięcia jak C+E nie udało ci się zdobyć? Nigdy nie pracowałeś jako kierowca, ale wiesz najlepiej i do oceniania jesteś pierwszy.
To jest domena ludzi niedowartościowanych, z wybujałym ego którzy jeszcze do końca nie dorośli.
Mój wujek ma firmę transportową, wiesz co robi jak zabraknie pracownika? Siada na wózek i ładuje
  • Odpowiedz
@xspeditor: widzę tylko że patrzysz z góry i uważasz się za nie wiadomo kogo. Poważni ludzie stronią od takich zachowań. Ale może tylko w moim świecie. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@mar111cin słuchaj, po pierwsze uzależnianie wypłaty od wykonanej roboty w tym zawodzie jest nielegalne

Po drugie, jak by kierowca chciał mieć płacone z kilometra to sam by sobie ciągnik kupił. Nie po to się idzie na "etat" aby udzialowac w ryzyku przedsiębiorcy.

Po trzecie, kierowca ma na dobę 13-15h pracy, 90h jazdy na dwa tygodnie, i zadaniem zarządzającego tym bajzlem jest odpowiednio to wykorzystać.

Kierowca jest od jeżdżenia, dyspozytor od ustawiania
  • Odpowiedz
@xspeditor właśnie zatrudniasz kierowców a nie przedsiębiorców, i nie rozumiem dlaczego godzą się na uczestniczeniu w ryzyku prowadzenia działalności, nie prowadząc jej.

Co do reszty, jakbym wysłuchał tych wszystkich warunków pracy, po prostu bym wyszedł. A gdybym wiedział, że mam do czynienia z osobą pisząca w Internecie o kierowcach "zwirosraje", to chyba bym narobił odpowiedniej opinii w okolicy.
  • Odpowiedz
@xspeditor: niema żadnych my. Po prostu każdy już widzi że jesteś dzbanem. Jakim cudem będąc szefem firmy masz tą luźna godzinę w środku dnia na pisanie tu bzdur?
Nie śledzę tagów ani tego co tu się dzieje, ale już któryś raz widzę jak wyzywasz i ciąśniesz po swoich kierowcach. Przy czym nigdy nie pracowałeś jako kierowca. Nie wiesz jak to wygląda. Znasz jedną stronę medalu ale krzyczysz najgłośniej.

To widać jak na dłoni że jesteś młody, dostałeś trochę władzy i ci odwaliło. Tu nie trzeba wielkiego myślenia. Nikt kto zbudował by firmę od podstaw - a podstawą działania twojej firmy jest stanowisko kierowcy - nie pisał by takich głupot.
Nie srał na własnych
  • Odpowiedz