Wpis z mikrobloga

  • 104
Współczuję pracownikom Taty @xspeditor, że muszą mieć do czynienia z takim bananowym dzieciakiem. Bo jak nazwać kogoś kto przy każdej okazji obraża kierowców i udowadnia swoją wyższość?
Dlaczego pracownikom Taty? Kiedyś xspeditor wrzucił screena na którym nie zamazał swojego imienia i nazwiska. I tak znalazłem go na fb i firmę też xD #bekaztransa
absoladoo - Współczuję pracownikom Taty @xspeditor, że muszą mieć do czynienia z taki...

źródło: comment_ehPr0lnyXcSFcDS8pc9GPi2qDsWsHWYw.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xspeditor uważam że na dniowkach zarobiliby więcej. Podajesz jakaś nierynkowa już wartość 260zl. Znam dwie firmy co dają od kopa 350, ja mam aktualnie 320. I niczego nie muszę myc ani naprawiać.
  • Odpowiedz
  • 0
@xspeditor no ok, dla mnie możesz robić w swojej firmie co chcesz, w końcu twój biznes. Post powstał bo pękła mi żyłka gdy któryś kolejny raz obraziłeś ogół kierowcow. Wyjaśniło się sporo rzeczy :)
  • Odpowiedz
  • 1
@xspeditor screen który wstawiłem pochodzi z posta gdzie autor napisał, że jest na strzelnicy, a jego pracownicy - kierowcy spóźnili się. , Wtedy Ty wyskakujesz z tekstem jak na screenie, faktycznie nie obrazssz wszystkich xD
  • Odpowiedz
@Maciek5000: @Sarza01: @wezsepigulke:

Ejj ale macie problem... wolnościowy wykop będzie narzucał kto jak za co i za ile ma pracować?
On oferuje takie i takie warunki, jak się komuś nie podoba to nie musi pracować i może iść gdzie indziej.
Widzę, że pierwsze co to byście założyli związki zawodowe, na wolnościowo-korwinowym wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt was nie zmusza do pracy
  • Odpowiedz