Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć kiedy facet wraca z delegacji i pierwsze co idzie odwiedzić mamusię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jesteśmy razem 3 lata (ja lvl28, on 25) a on nie chce zamieszkać razem, a jak przerabialiśmy temat wpadki to powiedział, że woli się zabić niż wychowywać ze mną gówniaka.
Co jest ze mną nie tak, że wybieram takich niebieskich. W poprzednim związku chłopak w wieku 27 lat(3 lata starszy) też miał problem żeby ze mną zamieszkać, a jak już miało do tego dojść to remont robił z tatą, a babcia z mamą wiedziały jak co będzie wyglądać, a ja się wszystkiego dowiadywałam na końcu, kiedy to ja nie chciałam żadnej pomocy i chciałam robić wszystko z niebieskim, nawet te kafelki głupie kłaść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czas zostać starą panną, a marzenia o założeniu szczęśliwej rodziny schować gdzieś głeboko i zapomnieć.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 64
ciekawa kwestia z tym "Faceci podchodzą do ciebie...." czyli jak ona wezmie kolesia ktory ma wszystko w dupie, ma #!$%@? i ja zle traktuje ale ona nadal bedzie go traktoqac dobrze i sie starac i wyznawac milosc to on sie zmieni? XD


@Piotero1: Nie, napisałem dokładnie przeciwnie. Zamiast wycinać fragment mojej wypowiedzi przytocz całą. Przecież w całości chodziło mi o to, żeby do związku brać ludzi którzy od początku są nakierowani
@iron_fox2: Zdradzę Ci pewien sekret. Najczęściej jest to puste #!$%@?, by laski wychodziły w swoich oczach na lepsze. Wyjdziesz sobie z raz na miesiąc z kumplami na piwo, to jesteś chlorem, zaniedbujesz ją itd. Jeżeli nie masz spektakularnego zainteresowania i interesujesz się np. II WŚ, to tylko siedzisz w domu i #!$%@? robisz. Jeżeli nie masz pracy jak biurwa, czyli 8-16, tylko jest to ruchome i ciężko cokolwiek zaplanować, to znaczy,
@AnonimoweMirkoWyznania brr maminsynek. Czy on umie chociaż prać skarpetki czy czeka, aż Ty mu wypierzesz lub XD, że mu mama wypierze? A nie czekaj - mieszka u mamy czyli nadal mu mama pierze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) masz swoją odpowiedź. Pewnie mama budzi go do pracy, układa ciuchy do pracy, robi śniadanko, pakuje
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JeffreyLebowski: No bo jak ktoś ma wygląd Chada i chce z tobą być to masz szczęście i go sobie tak po prostu nie rzucasz. A to że debil to już trudno, można sobie po prostu ponarzekać. Komuś kto zarabia 20k w pracy której nie lubi też powiesz żeby poszedł do innej która jest lepsza ale za 1500?
Co do samych facetów w nowej pracy mam kontakt z młodymi dziewczynami około 20 lat i to co one mi opowiadają o swoich facetach to #!$%@? nawet na mikro takich historii często się nie widuje. Goście po 20 parę lat lub przed 20 nie potrafiący zrobić prania, umyć naczyń a o jakiś drobnych naprawach w domu to zapomnij. 20 latkowie bez zainteresowań którzy by tylko grali w gry pili/palili i siedzieli na
@ediz4: też pewnie tak w wielu przypadkach jest. Ale w firmie w której obecnie pracuję to kobiety/dziewczyny około 20 lat wydaja się bardziej ogarnięte. Choć i tak trafia się wiele księżniczek (od jednej to nawet usłyszałem iż ona chce wesela na zamku) a same nie zarobią nawet 3k netto
Jeżeli nie masz pracy jak biurwa,


@bezbekpol: A co gorsza jeśli pracujesz fizycznie, albo nawet jako biurwa nie pracujesz w korpo chodząc codziennie smart casual bez corocznych dużych podwyżek/awansów to jest nieambitny i leniwy jak to często słyszałem pracując zdalnie bądź w korpo it bez dress code.
BiednyZboczeniec: Bo to może przeczytaj jakąś książkę o psychologii i zacznij ich rozróżniać zanim się zaangażujesz.

Dla przykładu ja 20 lat. Rodzice mnie #!$%@? i ograniczali jak byłem mały więc przestałem się ich słuchać już dawno. To też nie tak że zerwałem kontakty czy cos. Jak byłem mały to byłem typowym introwertycznym dzieckiem, które uczylo się zajebiście i przewyższało zdolnościami myślenia wszystkich swoich rówieśników i niektórych dorosłych. Jak było wszystko git