Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć kiedy facet wraca z delegacji i pierwsze co idzie odwiedzić mamusię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jesteśmy razem 3 lata (ja lvl28, on 25) a on nie chce zamieszkać razem, a jak przerabialiśmy temat wpadki to powiedział, że woli się zabić niż wychowywać ze mną gówniaka.
Co jest ze mną nie tak, że wybieram takich niebieskich. W poprzednim związku chłopak w wieku 27 lat(3 lata starszy) też miał problem żeby ze mną zamieszkać, a jak już miało do tego dojść to remont robił z tatą, a babcia z mamą wiedziały jak co będzie wyglądać, a ja się wszystkiego dowiadywałam na końcu, kiedy to ja nie chciałam żadnej pomocy i chciałam robić wszystko z niebieskim, nawet te kafelki głupie kłaść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czas zostać starą panną, a marzenia o założeniu szczęśliwej rodziny schować gdzieś głeboko i zapomnieć.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: też nie lubię dzieci i nie myślę, by takowe mieć, ale jeżeli gość Ci tak mówi bezpośrednio w takich słowach, to serio mu podziękuj. Ja z różowym mieszkamy już razem od pół roku - a mamy 21 i 22lvl. Da się i to nic strasznego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: k0rwa koleżanko masz 28 lat a twój chłopak 25 (-3 lata rozwoju mentalnego) - to ma 22 lata - tosz to k0rwa dziecko, które w stanach dopiero rok może pić a-----l. Ja mam 29 lat i w hoy widzę różnicę w swoim myśleniu jak miałem 21 lat 25 lat i 29 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: takiego sobie wybrałaś i skoro już to widzisz to pozostało tylko wymienić na inny model, ale dopiero po tym jak sobie uświadomisz dlaczego wybierasz takich typow, bo bez tego pewnie weźmiesz trzeci podobny przypadek.
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania zawsze będziesz w c-------h związkach jeśli o tym co Ci nie pasuje albo czego nie zniesiesz będziesz mówić mirkom zamiast swojemu facetowi. Trzeba jebnąć pięścią w stół czasem i powiedzieć "ja tak dalej nie wytrzymam, wybieraj gościu: albo zaakceptujesz moje potrzeby, albo tam są drzwi". No tylko licz się z tym że może wybrać drzwi.
  • Odpowiedz
Nieee lepiej zrobić samemu i wszystko s--------ć i potem robić jeszcze raz i marnować $$$ ( ͡ ͜ʖ ͡) po co tam zrobić z kimś kto robił to już 150 razy i Cię czegoś nauczy xD


@wyngorz: no ale wiesz, robienie razem z niebieskim to takie romantyczne, że niby sami sobie gniazdko wiją i wiesz ona go tak gdzieś szturchnie, on ją pędzlem pomaluje a
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: facet ci mowi takie rzeczy a ty nadal z nim jestes- wlasnie to jest w tobie nie tak. Pozwalasz na to zeby cie nie szanowal to tak masz. Gdybys od poczatku postawila granice to byloby inaczek albo frajer ktory ma w------e by zniknal
  • Odpowiedz