Wpis z mikrobloga

Serwus wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczynam wracać na nogi!

Wiem , że późno, ale proszę znów o wsparcie % ( ͡° ͜ʖ ͡°). 1 i 2 akcja :
https://www.wykop.pl/link/3594701/grado-dopada-rzadka-choroba-genetyczna-przekazmy-1-podatku/
https://www.wykop.pl/wpis/30797789/serwus-wykopki-%CA%96-to-znowu-ja-wiem-ze-pozno-ale-pr/

Zebrałem dzięki wam ok, 8000zł!

Dziękuje jeszcze raz za pomoc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co u mnie przez ten czas się zmieniło?
NADAL nie mam wyników z badania eksomu, w tym temacie wszystko stoi…
Ale dzięki rehabilitacji zaczynam stawiać pierwsze kroki i mam normalne stopy, bo była tragedia i nie mogłem na nich stać.
Zaczynam wierzyć, że samo nastawienie daje moc by wszystko zmienić.
Za rok mam nadzieję, wrzucę jak chodzę ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
SHOW MUST GO ON

Dzięki jeszcze raz Mirki i Mirabelki ()

JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ
Należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie:
nazwa odbiorcy:

Fundacja AVALON - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
ul. Domaniewska 50A
02-672 Warszawa

numery rachunków odbiorcy:

Rachunek złotowy PLN: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Rachunek walutowy EUR: IBAN:PL07 1600 1286 0003 0031 8642 6021
Rachunek walutowy USD: IBAN:PL77 1600 1286 0003 0031 8642 6022
Rachunki prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska SA
W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację - Gradowski, 6584
(ten dopisek jest bardzo ważny).

JAK PRZEKAZAĆ 1%
Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.
W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJIPOŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)

Wpisać numer KRS: 0000270809

Obliczyć kwotę 1%

W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!)

Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację - Gradowski, 6584

#medycyna #pomagajzwykopem #wykopefekt #oswiadczenie #lekarz #polska #warszawa #biologia #zdrowie #genetyka #pokazmorde #wygryw #dziendobry
g.....o - Serwus wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczynam wracać na nogi!

Wiem , że późno, ale...

źródło: comment_1QtgfdSp2QqmWOv0yQ3sH6pbmxvLfxXb.jpg

Pobierz
  • 17
@grado: Przydałaby Ci się korekcja ułożenia miednicy, bo obraca Ci lewą nogę i wypycha kość krzyżową. To by ogromnie wspomogło Twój powrót do zdrowia. Niestety w Polsce nie ma żadnego dobrego chiropraktyka, najbliższy jakiego ja znalazłem jest Kai Haselmayer w Niemczech. Rehabilitanci próbują świczyć mięśnie, a w takich sytuacjach chodzi o układ nerwowy który kieruje miesniami. Chodzi o odblokowanie nerwów kulszowych które odżywiają nogi, a jak widzisz te wchodzą od miednicy
seo000 - @grado: Przydałaby Ci się korekcja ułożenia miednicy, bo obraca Ci lewą nogę...

źródło: comment_iR8F2bFh0lpzz5fSieIllwhveWPTxnyu.jpg

Pobierz