Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły na instagramie i trafia mi sie takie COŚ.
Dzieciak, chłopczyk na oko 8-10 lat, a już robiony jest na płeć przeciwną. Wiadomo, że winni są rodzice bo oni go wychowują, pozwalają mu na to. I jak nic widzą w nim chęć wybicia się i trzepania kasy.
Ale to jest chore!!! Chłopczyk w tym wieku powinien bawić sie klockami, a nie robić się na panienkę jak jakiś pederasta. Gardzę tym i sie brzydzę.

Tak chciałam sie tylko pożalić, dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gorzkiezale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zalesie #instagram #dzieci #makijaz i #heheszki tak troche
zdupix - Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły n...

źródło: comment_XOLRI5uIuBKv3ckmsUvKfEpcdMEemJdU.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdupix: ja w wieku ~7 lat przebrałem się (a w zasadzie to mnie przebrali) w dziewczęce ubrania, gdzieś chyba nawet mam zdjęcie. Teraz jestem pedałem i gwałcę dzieci hetero par.

  • Odpowiedz
Bo nie podoba mi się jak dziecko robi sie na jakiegos drag queen? To jest jeszcze dziecko!!! I to nie jest normalne i gowno mnie to obchodzi, ze to nikogo nie krzywdzi, dziecko samo sie krzywdzi i tyle.


@zdupix: bardzo agresywny i rozczarowujący wpis z twojej strony, zwłaszcza, że sama nie wpisujesz się w klasyczne standardy kobiecości i często spotykałaś się przez to z niezrozumieniem i obrażaniem. przykre, że właśnie
  • Odpowiedz
@zdupix: ja podzielam Twoje zdanie, uważam, że ten chłopiec nie wyrośnie na prawdziwego faceta. Nawet jeśli osiągnie sukces w tworzeniu makijażu, będzie zniewieściałym gościem.
  • Odpowiedz
  • 0
@zdupix A ja cie popieram, też mi to nie odpowiada. To głupie i obrzydliwe, a wykopki tylko muszą pluć i od razu wyzywać. Za kilka lat ciężko będzie znaleźć normalnego faceta a nie pędzla z jajogniotami na tyłku ( _)
  • Odpowiedz
@zdupix mogłabyś tu zdefiniować "normalnego" faceta? Jak ci się uda to już krok od wydania manifestu, porwiesz tłumy i prosta droga do eksterminacji tych "nieprawdziwych" facetów, pod egidą twojego normalizowania świata.

Jak chce to niech sobie nawet stawia domek dla lalek i w nim mieszka.
  • Odpowiedz
@zdupix: Jesteś z siebie dumna? chłopak nic nikomu nie zrobił!!!(wcale nie jest zniewieściały, po prostu tylko się maluje), a ty z drugiej strony gorszysz tutejszą społeczność "nieznanym" w tych stronach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wielkie stulejarstwo i n----------e tu istnieje jeśli 90% z-----o cię od góry do dołu tylko dlatego, że masz inną opinię i przy okazji większego bicka od nich, ja jebe, aż mi
  • Odpowiedz