Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły na instagramie i trafia mi sie takie COŚ.
Dzieciak, chłopczyk na oko 8-10 lat, a już robiony jest na płeć przeciwną. Wiadomo, że winni są rodzice bo oni go wychowują, pozwalają mu na to. I jak nic widzą w nim chęć wybicia się i trzepania kasy.
Ale to jest chore!!! Chłopczyk w tym wieku powinien bawić sie klockami, a nie robić się na panienkę jak jakiś pederasta. Gardzę tym i sie brzydzę.

Tak chciałam sie tylko pożalić, dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gorzkiezale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zalesie #instagram #dzieci #makijaz i #heheszki tak troche
zdupix - Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły n...

źródło: comment_XOLRI5uIuBKv3ckmsUvKfEpcdMEemJdU.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naxster: wątpię, że to jest stulejka, a nie po prostu wyjątkowo agresywna różowa. To by zresztą tłumaczyło jej obsesyjne dążenie do budowania masy mięśniowej i ciągłe wyzywanie innych osób w komentarzach.
@zdupix: wcześniej cię broniłam, ale po twoim dzisiejszym wpisie już nie mam zamiaru. Smutne, że osoba, która sama spotkała się z przykrymi komentarzami dotyczącymi jej hobby, które „nie wypada” mieć jako kobiecie, teraz sama odmawia innym osobom
  • Odpowiedz
  • 1
@zdupix znów mi tu dobrze pasuje tekst Łony:

ej nie bądź chłopcem, schowaj tę pogardę, wiem że kryjesz pod nią strach przed tym co jest obce

to prosty chwyt nie próbuj go ze mną
mam już dość tych dni uwikłanych w codzienność tolerujesz innych? brawo! teraz gardź tolerancją! idź dalej, znajdź w sobie ciekawość.
Może to po ciemnym wczoraj taki kac ci przypadł ale przestań wszystko wiedzieć zacznij pytać i nawet
  • Odpowiedz
I za 10-15 lat ten gość będzie przygotowywał modelki i modele do sesji zdjęciowych i wybiegów w Paryżu a ty co najwyżej będziesz stękała za młodością w swoim Paryżewie.


@Iskaryota: tak będzie.
  • Odpowiedz
Pomyśl co Ty robiłeś w wieku 8 lat


@zdupix: Solidnie #!$%@?łem w diablo II po kilka godzin dziennie. I w jaki sposób to było lepsze/gorsze od tego co robi ten chłopaczek i co robią inne dzieciaki? Jak się rozwija normalnie (patrz: w normalnym tempie, nie ma problemów społecznych) i sprawia mu to frajde, to nic nikomu do tego.

  • Odpowiedz
  • 11
Ale wstyd, dzieciak maluje się lepiej niż ja ()

Mirki mają rację, za 10 lat będzie malował takie gwiazdy i takie laski, które będziemy oglądać na okładkach modowych czasopism ()
  • Odpowiedz
  • 5
@zdupix: nie no, dobrze mówi dziewczyna. Role płciowe są ustaloje z góry a takie przypadki, zmuszane przez rodziców tylko niszczą naszą cywilizację. Rzygam takimi chłoptasiami, albo babochlopami czy jak nazwać te krowy, co niszczą swoje piękne ciałka jakimiś ćwiczeniami na siłowni i robi się z nich worek kartofli. Jprdl, trzymajcie się swoich ról społecznych ludzie!

  • Odpowiedz
A czy ktoś się zastanawia jakie będą tego konsekwencje w przyszłości?


@stiwinga22: Będą. Albo nie będą. Nie widziałem jeszcze zakazu o treści "Chłopcom i mężczyznom dostęp do kosmetyków surowo wzbroniony". Nasza cywilizacja nie upadnie od tego, że jeden chłopak będzie interesował się make-up'em. Ani dziesięciu, ani stu, ani tysiąc, ani dwa/trzy/cztery tysiące.

Ok, liberalizm, niech młody robi co chce..


@stiwinga22: To dlaczego snujesz wizję apokalipsy dla naszego świata
  • Odpowiedz