Wpis z mikrobloga

#gry #gamedev #pcmasterrace

Cześć!
Chcemy oficjalnie przywitać się z Wami! Przy okazji robiąc małe #rozdajo gier!

Może na początku się przedstawimy!
Jesteśmy nowo powstałym mirkującym sklepem internetowym z grami komputerowymi w formie cyfrowej (klucze steam, origin, uplay itd.).
Chcemy zupełnie zmienić postrzeganie takich sklepów! Główne hasło, które nam przyświeca to „0 ukrytych prowizji - ile widzisz tyle płacisz” i oczywiście do każdego zamówienia doliczamy VAT #pdk . W przyszłości mamy zamiar wprowadzać Bundle na wzór #humblebundle oraz promować polski #gamedev (jeśli jest są tutaj twórcy chcący sprzedać klucze mogą się do Nas zgłaszać!).

Mirkujemy od 6 lat, więc znamy zasady! 24 godziny #rozdajo , losowanie jutro o godzinie 10:00 #mirkorandom
Nagrodą jest jedna dowolnie wybrana gra z naszego sklepu https://redgame.pl w formie jednorazowego rabatu 100% ( ͜͡ʖ ͡€)

Rozlosujemy także 5x Batman Arkham City GOTY wśród najlepszych komentarzy (o ile w ogóle będą)!

Dodatkowo przygotowaliśmy specjalnie dla Was -10% rabatu na hasło WYKOP2019

Powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • 147
@redgame_pl: Slay the Spire też macie drożej niż na Steam. Dalej nie chce mi się sprawdzać.
Szkoda, że na dzień dobry oferujecie promocję, która jest bez sensu. Po co ktoś miałby to kupować? Chyba tylko żeby jakiś jeleń zdążył aktywować klucz i utopił kasę, bo pewnie nie umożliwiacie zwrotu.
@MartinCh: nie wszystkie gry mamy taniej to normalne, ale jak chcesz możliwie najtaniej to kup jakiś kradziony klucz i "ciesz się zabawą". My oferujemy pewne klucze i dobrą obsługę klienta. Jeśli coś nie działa zwracamy kasę, a jak trzeba pomóc to pomagamy. Nie twierdzimy, że wszystkie gry mamy najtaniej bo to fizycznie nie możliwe.
@MartinCh: @MartinCh: widać, że nic nie wiesz, ale chcesz się wypowiedzieć. @GlobalEliteShop nie sprzedaje kluczy, ale są to prezenty na platformie steam, dlatego może zaoferować cenę kilka % - niż na steamie. My dla niektórych gier możemy zaproponować dużo większe promocje bo nie ograniczna nas w żaden sposób cena steam. Jedne gry są taniej, drugie drożej to normalne - tak działa rynek.
@redgame_pl: Wiem co sprzedaje, bo jestem zadowolonym klientem. Po prostu wkurzają mnie takie "gorące promocje" żerujące na niewiedzy. Pal licho gdyby była teraz jakaś wyprzedaż na Steamie ale na przytoczonych przeze mnie przykładach to są regularne ceny. To jest pozbawione sensu. Promocja - sprzedam 10 zł za jedyne 12 zł - 10% rabatu! Czaisz o co mi chodzi? Na tę chwilę jestem w stanie przebić cenowo 99% twojej oferty i jeszcze
@MartinCh: jesteś bo większość tych ofert to oszustwo bez odprowadzania VATu i płacenia jakichkolwiek podatków w Polsce. Daliśmy promocję 10% na wszystko co mamy w regularnej cenie, a że mamy jedną ofertę drożej, drugą taniej to niestety taki rynek.
jesteś bo większość tych ofert to oszustwo bez odprowadzania VATu i płacenia jakichkolwiek podatków w Polsce


@redgame_pl:
1. Bullshit
2. Czemu niby np. Green Man Gaming lub Voidu mieli płacić podatki w Polsce? Takich sklepów jest mnóstwo - Cdkeys, Wingamestore, Fanatical, Humble Store, GamersGate...
Chcemy zupełnie zmienić postrzeganie takich sklepów!


@redgame_pl: to weźcie zaokrąglajcie ceny, po co te groszowe końcówki? 1 grosz nikomu się nie przyda, jedynie zaciemnia cenę, na szczęście gracze są spostrzegawczy. Jednak nadal lepiej się czyta okrągłe liczby, więc takie musi mieć sklep żeby chętnie wracać, jak wyboru nie ma, to kupię gdzie akurat taniej.
@Dizel_AHTUNG: Na G2A może sprzedawać każdy, a najtańsze oferty prawdopodobnie nie są 100% legit.
Co nie zmienia faktu, że jest drogo ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Skyrim, pudełkowa, podstawka nowa 24 zł alledrogo. U nich cyfrowa 56 zł.
Kiepsko to widzę, o bym się mylił bo lubię wspierać rodzime biznesy, ale mało kto będzie tyle przepłacał.