Wpis z mikrobloga

@qlimax3: Zrobił się circlejerk na temat Biedry. Już nikt nie kieruje się rozumem podczas czytania kolejnego posta odnośnie tego jak #!$%@? marketem jest. Co gorsza, codziennie mamy #60groszyzawpis dla Lidla, który faktycznie ma większy porządek i szersze alejki ale... No właśnie. Wybór jest tam raczej skromny. Może też miałem pecha, że wiele razy stałem tam w długiej kolejce. Palety też widziałem w alejkach na sali sprzedaży, bo się #!$%@? nie teleportują
@inverter: mam tego świadomość, przecież nie ja proszę o dane autora, a tylko sugeruję podjęcie tematu poszkodowanemu - Biedronce. Wierzę, że ich dział prawny zna kolejność i zasady postępowania w takich sprawach.

Aha i per Mariusz Chudziński to tylko mój internetowy pseudonim artystyczny, za dużo widziałem internetów, żeby wrzucać tutaj screen z własnym imieniem i nazwiskiem ;)
@Aromatyczny_weglowodor: ukuło mnie tyko to co napisałeś że "serwis Wykop.pl udzieli Państwu danych IP tego użytkownika". Działa to tak że trzeba powiadomić organy ścigania i przedstawić dowody, potem policja bądź prokuratura występuje do właścicieli portalu o udzielenia adresu z którego został napisany post wraz z dokładną datą i godziną w bazie adresów sprawdza się kto jest właścicielem tegoż adresu (operatorem) i dostawcy usług internetowych wysyła się zapytanie kto z imienia i
@qlimax3: Jak miło widzieć, że użytkownikami tego serwisu są jeszcze jacyś normalni ludzie można sobie żartować ale to już lekka przesada. Tym bardziej, że później podłapują to media typu telewizja. I albo przez jednego kretyna cały wykop wychodzi na zły z zarzutami chyba na pół internetu albo telewizja sieje niepotrzebną panikę.