Wpis z mikrobloga

@Krukosz: regulamin regulaminem, ale każdy powinien chyba mieć odrobinę rozsądku i zastanowić się nad tym co robi... sam przecież nie mieszka i jak masz #!$%@? na sąsiadów to i oni na ciebie będą mieć..
normalny człowiek przed remontem albo cięższymi pracami daje znać.. ja żadnego wiercenia nie robię przed 10 w weekend i staram się skończyć max do 20..
@support "to sobie kup dom w Bieszczadach"


Każdy ma inne potrzeby, ale należy to robić tak żeby nie przeszkadzać innym. Remont o 6 to jest #!$%@? umysłowe i zwykle chamstwo bo masz w dupie to, że ludzie chcą się wyspać po tygodniu pracy.
Tak ciężko zacząć remont po 9 gdzie większość już jest na nogach?
Pobierz
źródło: comment_q4AxgZAg797EJzgAgOLre7HY8g3wjxkA.jpg
no ale nie dziwię się że gość #!$%@?. Codziennie przykładowo ludzie wstają przed 6, przychodzi weekend to chcesz się wyspać, a nie słuchać jak somsiad #!$%@? wiertarą o 6.


@Kur_Piejak: Gówno to kogo obchodzi. Przeprowadź się do domu pod lasem jak Ci hałasy przeszkadzają. Nigdzie też nie wynika z obrazka, że remontują od 6. Po prostu zjeb napisał, że chce spać do 11.00
@Kur_Piejak: Napisałeś pajacu:

no ale nie dziwię się że gość #!$%@?. Codziennie przykładowo ludzie wstają przed 6, przychodzi weekend to chcesz się wyspać, a nie słuchać jak somsiad #!$%@? wiertarą o 6.


Sugerujesz więc, że gość napisał tę kartkę bo ktoś #!$%@?ł wiertarą od 6.

Więc to nie ja mam problem z rozumieniem tylko ty z formułowaniem w jasny sposób swoich myśli.

Tak czy srak, mieszkanie w bloku wiąże się z
@senseiharanaoko mieszkanie w bloku to dostosowanie się do reguł życia z innymi ludźmi i trzeba żyć tak żeby nie przeszkadzac innym. Wiercenie od 6 jest #!$%@? umysłowym, ale taki samolubny buc jak ty nie jest w stanie tego zrozumieć. Jak chcesz wiercic i przeszkadzać innym to sam #!$%@? na odludzie i wierc sobie do woli, pajacu.
#czarnolisto bo nie mam cierpliwości do takich dzbanow jak ty
@Kur_Piejak: #!$%@? mnie obchodzi Twoje czarnolisto miernoto. A dostosowanie się do reguł życia w bloku to min. akceptacja takich niedogodności jak remont czy impreza od czasu do czasu, ale taki bananowy gamoń jak ty nie jest w stanie tego zrozumieć.

no raczej #!$%@? też. Skoro mieszkasz w konglomeracie, to stosuj się do reguł, dzięki którym nie wpływasz negatywnie na cudzy dobrostan.


@visac: Jednorazowy remont =/= darcie ryja przez kilka lat,
Gówno to kogo obchodzi. Przeprowadź się do domu pod lasem jak Ci hałasy przeszkadzają. Nigdzie też nie wynika z obrazka, że remontują od 6. Po prostu zjeb napisał, że chce spać do 11.00


@senseiharanaoko: najsmieszniejsze jest to ze tacy ludzie jak ty potem i tak sie #!$%@? do innych, a bo papierosy smierdza przez wentylacje bo ktos pali, a bo to ktos inny sie #!$%@? glosno o 23, a bo to
@mmaku89: no co za debile xD UUUUU ZGASIŁ GO JAK PETA. Raczej jakieś mało w punkt te wysrywy. No fajnie, też wam życze, by przez bite 6 miesięcy milion wiertarek (remont budynku przylegającego) zaraz za ścianą was budziło o 6, nawet w weekendy. Brainlety. Z pewnością ta sytuacja nie jest aż tak tragiczna, ale wciąż somsiad remontujący zachowuje sie jak #!$%@? takim zachowaniem i panoszeniem sie. Inni ludzie chcą żyć. Niektórzy
Pobierz
źródło: comment_peP0Q3jwUQ0CsOUkEz15XGKvIhoyuYgp.jpg
najsmieszniejsze jest to ze tacy ludzie jak ty potem i tak sie #!$%@? do innych, a bo papierosy smierdza przez wentylacje bo ktos pali, a bo to ktos inny sie #!$%@? glosno o 23, a bo to u kogos jest impreza. No ale kiedy ja robie remont o 6 to wszystko jest w porzadku nie? XD


Urojenia z #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo akceptujemy wszystko albo nic.
Kończę. Wyprowadzicie się od mamy to zrozumiecie.


@senseiharanaoko: zrobilem to 10 lat temu. Niezle urojenia.

Rozumiem, że ty nie akceptujesz niczego (bo albo "wszystko albo nic"), więc po domu chodzisz na palcach, rozmawiasz z mamą szeptem, śmieci wyrzucasz po nocy aby komuś nie zaśmierdziało, a bąki puszczasz tylko w pracy żeby przypadkiem nie poszło w pion. Brak słów.


@senseiharanaoko: robie male remonty w sobote po 10. Przed imprezą rozmawiam z
robie male remonty w sobote po 10


@TurboDynamo: JAK TO ROBISZ REMONTY??? JAK PO 10??? WIEŚNIAKU PIEPRZONY LUDZIE PRACUJĄ NA NOCKI I CHCĄ DO 11 SIĘ WYSPAĆ HURR!!!!!!!!!!!

Wszystko z glową, z kazdym da sie dogadać, wystarczy po prostu nie byc #!$%@? ktory patrzy tylko na siebie.


@TurboDynamo: W końcu napisałeś coś sensownego, nie dało się tak od razu? Po co więc bronisz frajera bez odwagi, który wywiesza takie kartki?
#!$%@?, jaka dzicz. Hałasy to niby część życia w bloku? W Niemczech w większości wspólnot trzeba zgłaszać remonty, a imprezki w blokach to jest wielkie nie i tak po 5-10 minutach przyjeżdża Polizei i lecą mandaty, drugi raz przyjadą, impreza się kończy a właściciel na dołek.

Mam to samo z dzieciarą jedną, która cały dzień nie potrafi dzieci uspokoić i mi dupę obrabiała, że jej uwagę zwróciłem.
Zdziwiła się trochę, gdy poszła
@Emill: Prawo polskie>regulamin spółdzielni.

Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.


Czyli nie można sobie robić