Wpis z mikrobloga

Ustalmy jedną rzecz. Kupując NUMEROWANE miejsce w kinie/na koncercie/w teatrze siada się na swoim, wykupionym miejscu. No tak i już. Nie wiem co w tym trudnego do pojęcia, a i tak zawsze znajdzie się jakaś ameba, która człowieka podsiądzie. I mnie taka ameba wczoraj podsiadła. Zauważam ten fakt i następuje foch, przewracanie oczami i głośne wzdychanie. Następnie ameba przesuwa się o pare miejsc i, uwaga uwaga, sytuacja się powtarza. Znowu foch i fuczenie, znowu przesuwanie się na przypadkowe miejsca. Sytuacja powtórzyła się trzeci raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś ewidentnie miał problem z wyciąganiem wniosków. I ja się pytam, dlaczego? No sami sobie ludzie krzywdę robią. Masz swoje miejsce, wybrałeś sobie, zapłaciłeś, to posadź na nim dupe, a nie obrażaj się na ludzi, którzy chcą posadzić swoje dupy, na swoich miejscach. Ja #!$%@?. No prosta rzecz.

#bekazpodludzi #patologiazmiasta #oswiadczenie
  • 75
sytuacja gdzie 90 na 100 miejsc jest wolnych, film sie rozpoczyna wiec wiadomo ze te 90 osob magicznie sie nie zjawi i dwojka osob przesiada sie na wygodniejsze miejsca


@anonimowy_uzytkownik: Skoro 90% miejsc jest wolnych to czemu kupując bilety nie wybrali tych miejsc? Wytłumaczysz mi to, bo nie ogarniam tego - czemu na prawie pustej sali kupili bilety na niewygodne miejsca?
@miken1200 bo są tańsze a i tak uprawniają do wejścia na sale kinową gdzie można obejrzeć film? Docelowo idziesz na swoje miejsce a jak widzisz ze zaczyna sie film a i tak miejsca sa puste to jest to dla kogos krzywdzace skoro i tak juz nikt tych miejscowek nie kupi? Gdyby tak bylo to wlasciciele kin by montowali jakies nie wiem, klodki na tych lawkach ale kazdy ma na to po prostu
@puddin ja na przykład miałem kumpla pracującego w kinie i zdarzało się, że mnie wpuścił za darmo na seans (czasy studenckie, więc cebula ( ͡º ͜ʖ͡º)). Mogłem siadać gdzie wolne, a jak ktoś przyszedł, to musialbym ustąpić.
Choć akurat ja mialem na tyle rozumu, żeby usiąść gdzieś z boku, a nie w najlepszej loży
@Endrius
@sinuh
W pociągu kupujesz bilet i czasem jest na nim napisane że brak rezerwacji miejsca. Ludzie tak jadą stojąc przed kiblem może i 4 godziny, więc to normalne, że nogi się męczą i chcą usiąść.
Sama w tym uczestniczyłam. Miałam podróż z Poznania do Olsztyna, na oko 4-5 godzin podróży, kupilam bilet 3 dni przed a i tak bez rezerwacji miejsc. siadalam na kogos, ale jak ktos powiedzial ze jego to
@puddin: dwa tygodnie temu miałem taka sytuacje w kinie

Jakaś parka zajęła miejsca. Stanąłem obok nich, patrzę na bilety i patrzę na nich a oni nic tylko patrzą na mnie xD
Pomyślałem ze jak gość zacznie się zaraz stawiać to chętnie bym mu #!$%@? tak żeby się pokulal przez kilka miejsc, ale trochę za stary jestem na to choć efekt mógłby być zajebisty i zawsze chciałem tak zrobić xD

Na szczęście
podaj uzasadnienie,


@anonimowy_uzytkownik: W autobusie miejsca są dla wszystkich w tej samej cenie biletu, a miejsca uprzywilejowane musisz opuścić dopiero gdy przyjdzie osoba "uprawniona". W kinie miejsca są numerowane oraz (w niektórych) zróżnicowane cenowo. Dlatego miejsca w kinie nie można porównać z tym w autobusie.

dlaczego kupowanie biletu normalnego na pusty seans a potem zmiana miejsca jest zla


a jeden na stu powie ze to patologia, szkoda kilobajtow, milego sobotniego wieczoru
@miken1200 ekhem, proponuje sie samemu nauczyc czytac ze zrozumieniem, wszystkie moje poprzednie odpowiedzi byly odpowiedziami do usera ktory napisal ze to patologia i z nim toczylem rozmowe ze nie zgadzam sie z tym twierdzeniem po czym do akcji wkroczyles Ty :) nie bede dalej z Toba rozmawial bo nie potrafisz nawet jezyka na poziomie zachowac
wszystkie moje poprzednie odpowiedzi byly odpowiedziami do usera


@anonimowy_uzytkownik: Nie komentowałem waszej wymiany zdań.

po czym do akcji wkroczyles Ty


Zadałem pytanie, a nie wchodziłem w waszą dyskusję. I nigdzie nie pisałem, że przesiadanie się jest złe - to ty mi to wmówiłeś.

nie bede dalej z Toba rozmawial bo nie potrafisz nawet jezyka na poziomie zachowac


No tak, użyłem słowa dupa. Przypomnij sobie, kto napisał to "wychodzi na to ze