Wpis z mikrobloga

@CichyGlosZTyluGlowy: nic nie było błędnego, naucz się czytać ze zrozumieniem. Naukowcy postawili tezę, jednak w sammym tym badaniu napisali, że jest też wiele innyhc potencjalnyhch źródeł mikrochimeryzmu, więc zanim zalinkujesz badanie to może przeczytaj chociaż streszczenie i dyskusję xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mawak: kto nie musi ten nie musi. U mnie jak walnęło to wszystko się wyłączyło i poszła karta sieciowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Leilhani: nie warto z nim dyskutować, koleś nie ma żadnej wiedzy biologicznej, nie umie też czytać badań, czy czytać w ogóle xD.

Zalinkował badanie, które wcale nie potwierdza jego tezy. Pewnie przeczytał jakiś wspaniały nagłówek na wtemaciepolska24.pl i się podjarał
@CichyGlosZTyluGlowy: nadal nie czytasz ze zrozumieniem. Teraz powiedz mi, czy te zdania przekazują tę samą informację:

"Kobiety uprawiające seks mają męskie DNA w móżgu"

kontra

"Naukowcy zbadali, że jedną z możliwych przyczyn mikrochimeryzmu u kobiet może być uprawianie seksu bez zabezpieczenia"
@Loleczek19: jak już się łapiemy za słówka to nie zmieniaj moich wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w mózgach kobiet uprawiających seks można znaleźć męskie DNA chociaż nie były nigdy w ciąży, ich matki nigdy

To nie to samo co

"Kobiety uprawiające seks mają męskie DNA w móżgu

Faktycznie w artykule nie jest wyszczególnione czy mają za sobą seks czy nie a wnioskowanie o tym nie ma sensu
@CichyGlosZTyluGlowy: nie wiem jak było 20 lat temu, o mikrochimeryzmie to mi ojciec opowiadał z dobre ponad 10 lat temu. Ponownie, twoje opinie sa kontrowersyjne tylko dlatego, że są błędne xD.

A co do tych czaszek - to jest to samo jak z rasą. Nikt nie uważa, że biały czy czarny są tacy sami, bo na oczy widać, że jeden i drugi mają inny kolor skóry. Ale problem z mówieniem takich