Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem telefon że jestem wyrzucony z roboty.
Pracowalem przez agencje, więc mogą mnie zwolnić z dnia na dzień.
Zostaje w obcym państwie z 30 euro, masą prywatnych rzeczy, i bez mieszkania bo też było agencyjne.
K---A, C--J, P---A AAAAAAAAAAAAAA
#pracbaza #gorzkiezale #zalesie
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vodka_z_koksem: No niestety, jak jesteś świeżakiem to pracujesz albo giniesz. Dopiero jak pokażesz, że jesteś coś wart to możesz sobie pozwolić na takie wolne.
Lepiej dzwonić. Przeważnie mają kilka wakatów, zapytają czy masz prawko i jakieś inne uprawnienia i coś ci może zaproponują. Jak nie oni to inna agencja, ale innych polecić nie mogę.
  • Odpowiedz
  • 2
@Manymouse Wiem to, niestety, doskonale. Boli tylko trochę że ten ziek nie był z d--y wzięty, co udowodnić mogę, bo skończyło się na cholernie drogiej wizycie u dentysty i antybiotyku, mam rachunki. No ale wiem jak jest i wiem jaką umowę podpisałem, ich prawo. Dziękuje i doceniam rzeczową odpowiedź, pomogłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Vodka_z_koksem Przez jaką agencję robiłeś i gdzie w Tilburgu? Ja już w PL od wczoraj niestety i nie pomogę. Ale też straciłem robotę w NL razem z dziewczyną, tyle chociaż, że udało nam się w miesiąc po 500€ odłożyć.
  • Odpowiedz
@Vodka_z_koksem W razie czego możesz w Burger kingach i macdonaldach pochodzić, popytać o pracę - tam zapewniają też żarcie. Dodaj się do grup na fejsiku ze swojego miasta i opisz sytuację, może ktoś szuka akurat pracowników. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Vodka_z_koksem: w maku bez kupowania można spokojnie siedzieć cały dzień i tak zrób, bez ceregieli. Jutro spędzasz maks swojego czasu na poszukiwaniach pracy od zaraz. Od rana na telefonie. Obdzwoń wszystkie agencje i mów jak jest. Jesteś na miejscu i masz sofi więc już coś. Ogarnij wszystkie możliwe grupy na fb „Polacy tilburg” „Polacy Holandia” „work in netheands” itd. Nie używasz Facebooka? To zacznij. W Tilburgu dużo pracy jest. Dzwoń
  • Odpowiedz