Wpis z mikrobloga

@lubiegrzeski: jest kilka grup zapachów. Do tego masz kilka bardzo charakterystycznych składników np. Paczuli, agar właśnie, wetiwer itp. To nie jest rocket science. W jeden dzień by to opanowały. To nie panie maja to w dupie tylko ich kierownictwo które jedzie na akcjach promocyjnych i czy lubisz takie czy inne będą ci próbowali wcisnąć chanel czy diora. To samo się dzieje w media markcie czy RTV euro AGD. No i
  • Odpowiedz
@oliwer0076 koniecznie muszą dostawić jeszcze trzecią kupkę koszyków, np żółtych - "nie zamierzam kraść, ciągły nadzór ochrony przez ramię nie jest wymagany"
  • Odpowiedz
@oliwer0076: dobra opcja, sam nie wiem czy te panie chcą mi faktycznie pomoc, czy po prostu tak musza. Zawsze jednak wole zrobić zakupy samemu lub z druga połówka, a nie w towarzystwie nieznanej mi babki.
  • Odpowiedz
  • 1
@oliwer0076: podoba mi sie ta opcja - zawsze mnie irytuje te panie, ktorym sie nudzi i mnie scigaja po sklepie, by mi koniecznie pomoc w wyborze


@pierdze Też mnie irytuje. Choć poziom irytacji też zależy od poziomu urody pań.
  • Odpowiedz