Wpis z mikrobloga

@Thachi: nie
@r5678: No widzisz, zapłaciła za ciebie dziewczyna i u ciebie zaplusowala i tak samo jest u mnie xD mnie stać by sobie to piwo kupić czy zafundować obiad w restauracji ale oczekuję, że facet pokaże mi że zależy mu na tej relacji i wykaże się gestem
@huwer1001: z jednej strony też uważam że 15 to nie duzo ale z drugiej moja mi stęka ze boli jak wbijam do konca. Czy to może rzeczywiście być ból czy raczej lęk przed pochwowa stymulacja? Jeśli lęk to jak go pokonać bo chciałbym wreszcie doprowadzić ją do orgazmu bez trzymanki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@czylipapryka: Ogólnie to Cię rozumiem. Sam miałem podejście, że skoro jest spotkanie to facet płaci, ale im więcej doświadczenia tym bardziej jakby odsuwam się od pewnych utartych standardów. Oraz co raz mniej chętnie inwestuje w ciemno a bardziej idę w stronę znaku równości między obiema płciami która zdecydowanie bardziej pasuje do dzisiejszych czasów.. Bo to że facet płaci, wszystko ogarnia itd.. jest z czasów które już nie istnieją, gdzie kobieta siedziała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@DumnaAniemia: typ nie potrafil rozmawiac o niczym innym niż pociągi( _)
Przez całą randkę staralam się zejść z tematu pociagow/szyn/ciuchć/pkp. Nie dało się.
Nie dał mi dojść do słowa, nie zapytal o nic związanego ze mna, tylko pociągi.

Na koniec jak już bylam tak zmęczona tym #!$%@? ze powiedzialam że muszę sie zwijać to zaprosil mnie na drugą randke do sasiedniego miasta... Na wystawę zabytkowych lokomotyw xD
Nie
@kwasnydeszcz: raz spotkałem się z dziewczyną (to była pomyłka) wyszliśmy na ulice na papierosa, i podszedł do nas menel i poprosił o fajke a ona z takim tekstem "ty #!$%@? #!$%@? bo jak ci lepe na ryj sprzedam to sie nie podniesiesz, wyperdalaj smierdzaca #!$%@?, raz dwa trzy i cie nie ma, no juz co sie gapisz..." nigdy tego nie zapomnę tak mnie wmurowało że powiedziałem jej zaraz przyjdę i już
@czylipapryka: "No widzisz, zapłaciła za ciebie dziewczyna i u ciebie zaplusowala i tak samo jest u mnie xD mnie stać by sobie to piwo kupić czy zafundować obiad w restauracji ale oczekuję, że facet pokaże mi że zależy mu na tej relacji i wykaże się gestem"
Z jakiej racji ktos ma za ciebie płacić? Zainteresowanie i zaangazowanie powinno byc rowne po obu stronach, oczekujesz od kogos takiego gestu a jaki ty
@kwasnydeszcz: Jak dziewczyna oczekiwała ode mnie żebym za nią zapłacił na pierwszej randce, #!$%@? facet chce się szanować i nie wydawać kasy na obcą osobę, a ta ma pretensje że nie płacę. Uwielbiałem w ten sposób testować dziewczyny, a jak widziałem że dziewczyna nie żałuję sobie drinków i jedzenia to całe spotkanie byłem uśmiechnięty, bo ona jeszcze nie wiedziała jak się sprawy potoczą. Ogólnie gardzę kobietami które nie są w stanie