Wpis z mikrobloga

@huwer1001: nie dopisalem - chodzilo mi o tekst z fistingiem

a z wielkosciami trzeba sie dopasowac i tyle

jednak z obserwacji wynika ze faceci przez to popadaja w komplesy, a kobiety sa na nich wsciekle o rozmiar
i co tu zrobic
jakiegos mnie stworzy boze, takiego mnie masz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
nie zapłacił za mnie na pierwszej randce, ale dla mnie to nie jest głupi powód. Nie mam zamiaru wiązać się ze skąpcem


@czylipapryka: a dlaczego ma płacić na pierwszej randce za Ciebie ? Co to razem jesteście czy coś ? Bankomatu szukasz ? Postaw się w sytuacji faceta.. spotyka się z różnymi kobietami i za każdą ma płacić.. gdzie większość szuka pewnie zabicia czasu i darmowej szamki. Jakbyś miąła za
  • Odpowiedz
a dlaczego ma płacić na pierwszej randce za Ciebie ?


@r5678: ogólnie kto zaprasza, ten płaci (płeć nie ma tu znaczenia). no i dla mnie zawsze na plus nawet jak to była wspólna inicjatywa jak facet chce zapłacić za mnie na pierwszej randce. oczywiście odmawiam grzecznie, ale w moich oczach już zyskał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: To inna sprawa, to zachowałaś się dobrze.. U mnie to było tak że ja chciałem zapłacić, ale różowa powiedziała, ze ona zapłaci. W szoku normalnie byłem i mega zaplusowała.
Z kolei z inną dziewczyną, to kupiłem po piwie.. ona ani słowem siadamy. Ta zakłada nogę na nogę.. i wychodzi z tekstem.. No to co mi ciekawego powiesz o sobie XD
Z jeszcze inną, to wybrała sobie najdroższe co tylko
  • Odpowiedz