Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirki, mam problem i nie wiem jak to rozwiazac. Od dwóch miesięcy spotykam się z #rozowypasek na pierwszej randce się tylko calowalismy, a od drugiej juz spaliśmy ze soba. Dwa tygodnie temu napisał mi jakiś jej kolega, że spał z nią po imprezie. Ona się wypiera wszystkiego, znajomi jej też się wypieraja. Chociaż przez 3 dni po imprezie była dziwna, nie chciała się spotkac, bo niby praca i praca (a wiem, że w pracy nie była, bo wzięła L4). Jak była impreza to nie byliśmy ze sobą w związku, jedynie spaliśmy ze soba. Nie wiem co myśleć, bo coś czuję, że rogi mi rosną ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chodzę smutny i #!$%@?, przez dwa tygodnie rozmawiamy ze sobą i zachowujemy się normalnie, ale męczy mnie to, jak chce z nią porozmawiać o tym to się obraża i mówi, że jej nie ufam.

Podsumowując. Spotykamy się od 2 miesjecy, impreza była 3 tyg temu, 2 tyg temu jej kolega mi napisał, że spał z nią.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 19
Jak była impreza to nie byliśmy ze sobą w związku


@AnonimoweMirkoWyznania: no to o co chodzi ziomek? xD albo dzialasz albo ci ktos sobie ja bierze, szczegolnie, ze skoro druga randka starczyla na seksy to laska raczej lubi.
news flash: nie jestes apollo, ze laskom sie nogi uginaja na twoj widok
na pierwszej randce się tylko calowalismy, a od drugiej juz spaliśmy ze soba

@AnonimoweMirkoWyznania: czego się spodziewałeś?

Dwa tygodnie temu napisał mi jakiś jej kolega, że spał z nią po imprezie.

i jak można komuś ufać po miesiącu znajomości? Na to trzeba sobie zparacowac

to się obraża i mówi, że jej nie ufam.