Wpis z mikrobloga

@zielnik01: Polecę Ci coś o wiele lepszego i niewiele droższego, mianowicie interfejs audio, Np. LINE6 STUDIO GX lub Scarlet Focusrite 2i2
zalety: możesz wymodulować zewnętrzym programem dowolne brzmienie, np guitar rig, bias amp
zajebista, profesjonalna jakość
umożliwi ci nagrywanie w studyjnej jakości sygnałów z mikrofonu
^sama możliwośc używania zewnętrznych programów to jest już jeden wielki plus. w np guitar rig możesz zrobić sobie cały pedalboard, wymodulować wymarzone brzmienie, włączyć stroik, looper
@zielnik01 mam i uzywam wersji metal. Jak na moje potrzeby jest wystarczajace. Jesli chodzi o brzmienie jest calkiem ok, i pewnie od samych sluchawek tez troche zalezy. Minusem jest to, ze dziala to tylko jako jeden efekt, ale przy odpowienim kreceniu galkami w gitarze i na plugu mozna uzyskac cos na ksztalt lekkiego przesteru, wiec pewnie na wersji rock mozna sie zblizyc do cleana. Zakupu generalnie nie zaluje, ale opcja mirka wyzej
@hadesPL: fajny jest ten sprzęt, też nad nim myślałem i ostatecznie wybrałem do swojej pierwszej gitary tego ampluga ze względu na cenę bo to co zapodałeś nie jest niewiele droższe, jest ponad dwa razy droższe xd
@andreasr no wiesz, 2 zł to jest 2x wiecej niż złotówka więc cena to jest bardzo względne pojęcie, ale pomimo tego uwazam ze warto wydac te 350 (lub mniej za uzywany) z racji zalet tego sprzintu :P