Wpis z mikrobloga

Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy dziewczynki same im wciskają argumenty.

pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego.

ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii


No i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z 13 latką ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu ( ) Szkoda faceta, bo poszedł na randkę z kobietą, postarał się, kupił kwiaty, a tu taki psikus... przyszła dziewczynka. Generalnie poczułam zażenowanie po przeczytaniu tego wpisu, więc postanowiłam się podzielić tym, co myślę na ten temat.


#logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #tinder #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia
Pobierz
źródło: comment_iFI6xOt3UoAifzMd5NElTKIsgRvQcgpy.jpg
  • 319
@erkav: Stara ''baiciara'' czy na taką się kreuje? Z serii ''jak się nie przyjmie, to napiszę, że bait''... Poza tym baity też mnie nie jarają. Takie szukanie atencji na siłę, w dodatku rozpowszechnianie głupoty :) Czy emocjonalnie... aż tak nie, choć irytuje mnie fakt, że takie dzbany istnieją. Jak nie ona, to inna pusta osoba się trafi z takim tokiem myślenia. Wystarczy spojrzeć w komentarze i już wiesz, że jednak tacy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kerwis: Więc czytaj kom wyżej. Wątpię by tak było, ale i tak się trafią osoby z takim myśleniem. Jeżeli uważasz, że to bait, to po prostu potraktuj mój post jako zwykle przemyślenia, bo zdania na ten temat nie zmieniam :P
@night_witch95 racjonalizm w związku kończy się na "ma dom i dobrą pracę, biorę go". To ja jednak wolę się zakochać pod wpływem zauroczenia. A to wcale nie oznacza, że zakocham się w jakims patusie, bo zauroczenie wcale nie pozbawia racjonalnego myślenia i nie kieruje się przypadkiem oraz nie pozbawia jakichś standardowow przez nas wyznaczonych.
Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami


@night_witch95: To jest oczywiście prawda, ale trzeba na czymś tę miłość i związek budować. Jeśli ludzie nie mają nic ze sobą wspólnego, nie czują do siebie pociągu fizycznego na wczesnym etapie związku, nie dogadują się, nie czują dobrze w swoim towarzystwie, to z czasem naprawdę nie będzie lepiej. Budowanie związku ma sens, jeśli coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Richard_Bachman: Wróć do części, w której pisałam o tym czym faktycznie jest stan zauroczenia, a potem przeczytaj swój komentarz jeszcze raz. A co do początku, to- nie, nie na tym polega racjonalizm. To raczej przykład "związku z rozsądku", który jest głupi, toksyczny i kończy się zwykle źle, a nie ogólnej logiki w budowaniu ZDROWEGO związku. Nikt też nie mówił, że się musisz zauroczyć w patusie, więc nie wiem skąd Ci się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janeeyrie: jak już gdzieś wyżej pisałam, oczywiście, że nikt Cię nie zmusza do takiego związku. Ale nie masz racji co do tego, że zawsze coś trzeba na starcie poczuć. To jest bardzo indywidualna sprawa, jednak bardziej przykro się kończą związki z zauroczenia, niż takie, gdzie ludzie się z czasem poznawali coraz lepiej. Oczywiście nie jest to regułą. Problem w tym, że oczekiwanie na fanfary po jednym spotkaniu i myślenie, że musi