Wpis z mikrobloga

Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy dziewczynki same im wciskają argumenty.

pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego.

ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii


No i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z 13 latką ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu ( ) Szkoda faceta, bo poszedł na randkę z kobietą, postarał się, kupił kwiaty, a tu taki psikus... przyszła dziewczynka. Generalnie poczułam zażenowanie po przeczytaniu tego wpisu, więc postanowiłam się podzielić tym, co myślę na ten temat.


#logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #tinder #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia
Pobierz
źródło: comment_iFI6xOt3UoAifzMd5NElTKIsgRvQcgpy.jpg
  • 319
@night_witch95: skoro „stwierdzasz fakty” to chyba odbieram to jak każdy inny a nie na swój sposób. Klepiesz czy nie klepiesz i Twój charakter, te informacje są dalekie od interesujących. Robisz wycieczki słowne co do ludzi, którzy myślą inaczej i na koniec dodajesz „No taka jestem” jak ktoś Ci wytknie. Trochę suabe. Jak ten bukiet na pierwszą randkę z tindera. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Richard_Bachman: Nie od razu rzym zbudowano ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zawsze musi być jakaś chemia na starcie. Nie bez powodu też długoletni przyjaciele potrafią stworzyć niesamowite związki. Poza tym co możesz wiedzieć po pierwszym spotkaniu? Widzisz, mi się często wydawało, że doskonale znam człowieka, nawet po paru latach, a tu się okazywało, że ktoś jest dwulicowy. A ty oczekujesz poznania kogoś po 1 randce? To tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@night_witch95: w sumie to nawet rozsądnie piszesz.

Tak jak sobie teraz myślę, to jakby takie wartości przekazywane były dzieciom mniej więcej tak, jak piszesz, to może dałoby się odratować więcej dzisiejszych dorosłych ludzi, bo jakieś cudaczne przekonania wyewoluowały w pewnych kręgach i teraz prawie wszyscy są nieszczęśliwi.

Takie rzeczy mogłyby być nawet na jakimś wdż, bo dużo ludzi nawet nie wie, że przez bombardowanie stereotypami i fałszywymi wzorcami są zagubieni. Sposób
@gdyzgasnieswiatlo: Masz prawo tak uważać. Stwierdzam fakty, ale to nie znaczy, że wszystko musisz traktować dosłownie i brać do siebie. Jak masz słabą psychikę, to powinieneś nad tym popracować, bo źle się to dla Ciebie skończy. Nie powinieneś brać do siebie aż tak słów randoma z internetu. Poza tym nikt Cię nie zmusza do rozmowy ze mną. Sam odpowiedziałeś, sam zacząłeś dyskusję. Ja nie jestem ozdobą na półkę, nie muszę się
@rysownik: Może Ci się tak wydawać, ale najwyraźniej rocznik nie jest wyznacznikiem. Zmień pogląd na wartości, bo podejście raczej mało inteligentne. No chyba, że się chciałeś dowartościować i napisać byle co, byleby napisać, to cieszę się, że mogłam pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czylipapryka: Nie lubić kwiatów =/= nie docenić gestu. I kogo przepraszam próbuję przekonać do własnej racji? Każdy dobrowolnie czyta, i/lub się wypowiada. Dyskusja na tym polega, że ludzie się wymieniają zdaniami, ale nie jest to jednoznaczne z przyjęciem czyjegoś stanowiska. Dorośnij, bo hurr durr piszesz jak typowy gimbus. Już nie wspominając, że kompletnie nie rozumiesz o czym jest ten post.
@widaczew: Prawda. Właściwie, to wiele przedmiotów przydałoby się dodać. Dzieci powinny być uczone empatii, szczerości, pomocy innym, a i zajęcia z psychologii by się przydały coby lepiej zrozumieć siebie i innych. Świat się zmienia zawsze, ale zatracanie podstawowych wartości jest przerażające i przykre. Byle po trupach, byle do przodu... Świat przepełniony jest od egoistów.
@night_witch95: Stawiam raczej na "no ciekawe, ciekawe, jakieś dowody?". Leżysz krzyżem dwa metry pod piachem, a i tak jesteś deprecjonowana.

Ogólnie nawiązując do dyskursu, na pierwsze spotkanie najlepiej przynieść pełen portfel, tudzież znamienite złoto. Wtedy grawitacja początkowej znajomości będzie się zgadzała (XD)
@Richard_Bachman: Ale zauroczenie paradoksalnie skutkuje zazwyczaj wypaczonym postrzeganiem drugiej osoby :) Wiesz jak wygląda zauroczenie z psychologicznego punktu widzenia? Zwykła chemiczna reakcja w mózgu, działanie podobne do narkotyku, czy choroby psychicznej. Rozumiem, że narkoman będzie postrzegał świat realnie? Każdy ma inne gusta. Jednemu zaimponuje jakieś hobby, jeszcze innemu fakt, że osoba jest oczytana, a jeszcze innemu empatia drugiej osoby. Ale nie zawsze jesteś w stanie poznać kogoś ot tak. I dla