Wpis z mikrobloga

Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy dziewczynki same im wciskają argumenty.

pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego.

ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii


No i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z 13 latką ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu ( ) Szkoda faceta, bo poszedł na randkę z kobietą, postarał się, kupił kwiaty, a tu taki psikus... przyszła dziewczynka. Generalnie poczułam zażenowanie po przeczytaniu tego wpisu, więc postanowiłam się podzielić tym, co myślę na ten temat.


#logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #tinder #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia
Pobierz
źródło: comment_iFI6xOt3UoAifzMd5NElTKIsgRvQcgpy.jpg
  • 319
@EthanEN: Dla niektórych nawet 10 zł to może być duża kwota. Tego nie wiesz. Poza zażenowaniem zrobiło mi się zwyczajnie przykro. Naprawdę gardzę ludźmi, którzy są niewdzięczni i nie potrafią docenić drobnych gestów. Czasem niektóre się naprawdę zachowują, jakby chciały być opluwane... Oczywiście niektóre nie znaczy wszystkie, jak to niektórzy sobie wyobrażają w chorych główkach.
@night_witch95 ehhh i zrobiło się negatywnie Mirabelki :/ W Internecie dużo osób zazwyczaj zakłada maskę kogoś kim chciałoby się byc. Może taka poza wanna be suczy to jakies frustracje osobiste albo inne krzywe akcje. Mimo wszystko nie warto wyrabiać sobie zdania o różowych czy niebieskich przez internet bo to prowadzi tylko do ku@#icy. Lepiej samemu odnieść porazke, a nuz będzie inaczej i pozna się kogoś wartościowego? ( ͡º ͜ʖ͡
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@night_witch95: chodzenie na randki jest czymś złym, słabym i dziecinnym? chyba lepiej się jak najszybciej spotkać niż wypisywać ściany tekstu dniami, miesiącami czy latami, a w tej sytuacji możliwe, że gość przesadził i nastawił się na coś więcej za wczasu stąd te kwiaty, była zaskoczona i spłoszyła się faktem może być, że jest młoda i liczyła na zwykłe spotkanie i wspólnie spędzony czas zamiast takiego gestu?
@M_M_W: Nie uważam by było to staroświeckie. Zwykły miły gest, który każda kobieta by doceniła. Zresztą, co by jej nie przyniósł: czekoladki, cukierki, cokolwiek- powinna docenić gest i starania. Nie wiem czego niektórzy ludzie oczekują ''w tych czasach'', ale na pewno nie jest to nic na poziomie człowieka rozumnego. On się właśnie wykazał tym szacunkiem do kobiet, dostał w zamian... szkoda strzępić ryja.
@night_witch95: Spójrz na to, że ludzie mają różne oczekiwania. Oczywiście - to autorki, nie zwalnia z przyzwoitości poszanowania ludzkiej sympatii. Nie mówię też, że wychodząc na spotkanie z zupełnie obcym człowiekiem, musisz być gotowa na dostanie w mordę. Po prostu uważam, że jeśli to nie fejk, a facet ma rozsądek, to wyciągnie z tej sytuacji odpowiednie wnioski. Sparzyć się czasem też jest dobrze.

Generalnie rozumiem odruch, który wywołał ten wpis. Trochę
@esci: Ja nie wyrabiam sobie zdania o żadnej z płci, nie generalizuję. Po prostu irytuje mnie, że jest zbyt dużo takich osób. A negatywnie to było od początku. Poza tym nie przeczytałeś mojego postu ze zrozumieniem, skoro twierdzisz, że ''chodzenie na randki jest czymś złym''. Mowa była o czymś zupełnie innym. Gość też nie przesadził. Przesadziła ta dziewczynka ze swoją logiką, a raczej jej brakiem.
@night_witch95 twierdzę że chodzenie na randki jest czymś świetnym. Pisałem raczej że zarówno wykopowe przegrywy i przegrywy i przegrywali, wygrywa i wygrywali nie powinny wyrabiać sobie zdania nr plci przeciwnej za pomocą postów na wypoku bo cholera wie co się za nimi kryje, tyle :)
@EthanEN: Oczekiwania można mieć jakie się tylko chce, co nie zmienia faktu, że niektóre są dziecinne i żałosne, a przede wszystkim nie są racjonalne. Rozumiem wymagać, żeby ktoś był w Twoim typie, nawet wygląd jako tako ma znaczenie (choć powinno być na szarym końcu), ale wymagać ''chemii''? No umówmy się- dorosły człowiek nie kieruje się takimi gówno ''wartościami''. Faceta szkoda, pewnie się zrazi, być może pomyśli, że to jego wina, że
@night_witch95: Czy taka zajebista...? Na pewno wyśmienicie brana pod uwagę w poematach pośmiertnych. ;) Mówiąc poważnie, mogę pozazdrościć.

Cóż, w niejaką karmę nie wierzę, ale dziewczynie kiedyś może się to zwrócić z nawiązką. W końcu mityczna chemia nie musi mieć swojego prawa bytu, nie?
@EthanEN: No właśnie tu jest ten dysonans, o którym napisałam. Empatia jest jednocześnie przekleństwem i darem :D Ale przyznam, że dla mnie najbardziej wartościowym komplementem jest usłyszeć, że jestem ''dobrym człowiekiem''. Nie pogniewałabym się za taką sentencję na nagrobku hahah ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Karma nie istnieje, ale zawsze mam nadzieję, że ludzie dostaną to, na co naprawdę zasługują. W jej przypadku to byłoby wieczne życie z
@night_witch95: jestem starszy od Ciebie jeśli 95 to Twój rocznik i dalej uważam, że to średnie brać bukiet kwiatów na pierwsze spotkanie zapoznawcze. Może jeszcze w garniaku przyszedł? To takie nad wyraz. Wiadomo miło dać kobiecie kwiaty, ale nie kurde na pierwsze spotkanie i to jeszcze z tindera. Mieli pewnie iść na obiad/do kina/gdziekolwiek i co ma ten bukiet taszczyć ze sobą?