Wpis z mikrobloga

Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy dziewczynki same im wciskają argumenty.

pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego.

ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii


No i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z 13 latką ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu ( ) Szkoda faceta, bo poszedł na randkę z kobietą, postarał się, kupił kwiaty, a tu taki psikus... przyszła dziewczynka. Generalnie poczułam zażenowanie po przeczytaniu tego wpisu, więc postanowiłam się podzielić tym, co myślę na ten temat.


#logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #tinder #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia
nightwitch95 - Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzo...

źródło: comment_iFI6xOt3UoAifzMd5NElTKIsgRvQcgpy.jpg

Pobierz
  • 319
  • Odpowiedz
@night_witch95: z mojej perspektywy, forma w jakiej @kwasnydeszcz opisała spotkanie Cie rozezlila - co jest okej, ale na jej podstawie przypisujesz autorce szereg atrybutów i niestety nieuczciwych wniosków.

A co do całego postu - dużo większym szacunkiem dla drugiej osoby i jej czasu postrzegam osobiście danie znać osobie o tym, ze nie widze potencjału po 1 spotkaniu, niż „dawanie szans” zainteresowanej osobie na szeregu spotkań na to by nam się spodobała,
  • Odpowiedz
przecież z nią jest ewidentnie coś nie tak. Z braku atencji akceptuje jakieś gówno na anonimowych wyznaniach żeby po chwili napisać "lol bait XDDDDDDD" i zebrać plusiki.


@Achooo_: tak bardzo prawdziwe XD
  • Odpowiedz
@night_witch95: Masz 23 lata i z tego co piszesz pierwszego faceta w życiu a piszesz tutaj o jakiejś dojrzałości. Zauroczenie to normalny stan u każdego człowieka niezależnie czy masz lat 15,30 czy 45. Widziałem wiele osób, które były w dużo poważniejszych związkach niż Twój i byli dużo starsi od Ciebie a potem trafiali na kogoś kto wywracał im życie do góry nogami. Najczęściej powstrzymać się od tego potrafiły osoby, które jednak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@night_witch95:
I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu

o fajnie powiedziane. Tak było w przypadku mojej byłej.. Która niby miała prawie 30 lat ale w pewnych względach była jak 13 latka. a ja myślałem że chodzi o co innego. ona po prostu była nie dojrzała do związku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotkaschrodingera: tak, ale czyja to jest wina, że napisała to w taki, a nie inny sposób? Nie wiem czy wnioski są nieuczciwe, ale na pewno takie mam po zobaczeniu posta.

Dalej się poniekąd zgadzam. Nie napisałam nigdzie, że ktokolwiek musi się spotykać z kimś więcej niż raz. Sama uważam, że to za mało by poznać człowieka, ale jeżeli ktoś nie chce drugiego spotkania, to ok. Nie jest to moja sprawa. Ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rakiwo: tak to czytam, to tak stwierdzam, że przy tobie można by było dać #smiesznypiesek. Albo nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę, albo zwyczajnie jesteś upośledzony. No tak czy siak, nie wróżę ci dobrej przyszłości. Dyskusję z tobą uważam za zakończoną.
  • Odpowiedz
@night_witch95 po emocjonalnej reakcji widzę, że trafiłam w sedno.

no nie oczekuję, że pustak cokolwiek może zrozumieć, także nie zaskoczyłaś mnie :) Nikt mnie nie zostawił. To raczej ja zakończyłam wcześniejsze związki, o ile tak można nazwać te w podstawówce i gimnazjum :) a skoro od 8 lat jestem w związku, to raczej twoja śmieszna wizja nie ma prawa bytu. No ale skoro lubisz robić z siebie debila publicznie, to nie będę
  • Odpowiedz
@night_witch95: Wspołczuje Twojemu ewentualnemu facetowi, ze masz takie podejscie. Najlepiej wykalkuluj sobie jakiegos faceta, skoro nie wazna jest chemia i szczesliwy zwiazek to po prostu rzemeślnicza robota i coś co można uformować z plasteliny to niech chociaz Ci sie to opłaca. Zreszta brzmisz jak ktos bez wyboru, jeden sie trafil to trzeba rzezbic bo innej okazji nie bedzie. Ale licze ze prawdziwa milosc jednak Cie dosiegnie i zglupiejesz na 13latka. Bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@night_witch95: Gdzie Ty żyjesz? Zdajesz sobie sprawę se takich akcji jak ta są codziennie dziesiątki w Polsce a setki na świecie? To teraz po Tobie widać że jesteś dziewczynka, że nie chodzisz na randki z tindera, że zazdroscisz. Ta aplikacja nie jest stworzona do szukania miłości tylko seksu. Na początku może tak ale nie teraz. Pisali ze sobą dwa dni, co można o sobie wiedzieć po tych dwóch dniach? Nic, po
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@night_witch95: sama pisze że jest brzydkim ulancem, ale 7/10 to za mało, trzeba Chada minimum 9/10. Zero zaskoczenia, hipergamia, o tym piszemy na tagu przegryw od dawna, więc dla nas żadne zaskoczenie.
  • Odpowiedz