Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem kobietą, bez wykształcenia ani żadnych umiejętności, niezaradna. Z wyglądu zdecydowanie średnia. Facet na moim poziomie to jakiś robotnik, spawacz, magazynier itd a na takich nawet nie spojrzę bo są dla mnie kompletnie aseksualni. Wolałabym już być sama do końca życia niż być z jakimś grześkiem z montowni. Faceci z wyższej ligii są mną zainteresowani, ale zdaję sobie sprawę z tego że taki związek na dłuższą metę raczej nie przetrwa. Nie oszukujmy się, ile znacie związków gdzie przedsiębiorca jest z jakąś kasjerką? Większość ludzi w związkach jest na tym samym poziomie. Natomiast mi kompletnie nie imponują faceci z mojego poziomu. Czuję do nich taką wręcz pogardę (naprawdę nie mam na to wpływu, to się dzieje niezależnie ode mnie)
Czy u was w drugą stronę też to tak działa? W sensie jak facet pracuje fizycznie albo jest brzydki to musi zadowolić się laskami ze swojej ligi. Czy wystarczyłby wam związek z brzydszą czy nieambitną dziewczyną? Wiem że dużo takich związków jest ale mam wrażenie że ci ludzie są ze sobą bo wiedzą że na nikogo lepszego ich nie stać.
#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 147
@Eugeniusz_Zua: no coz tu wkracza duza czynnikow ktore trzeba byloby okreslic.

I zdefiniowac utrzymanke. Ja to rozumiem jako kobiete zadbana, ktora lezy i pachnie i tyle w zyciu w sumie robi (dzieci-nie, sprzatanie-nie, obowiazki-nie) No to jesli ktos by takiego typu utrzymanke hodowal i jeszcze brzydka(zakladam, ze taka kobieta jest ladniejsza o conajmniej 2+n/10 od faceta) to coz...
No to jesli ktos by takiego typu utrzymanke hodowal i jeszcze brzydka(zakladam, ze taka kobieta jest ladniejsza o conajmniej 2+n/10 od faceta) to coz...


@Faveola: Nie brakuje takich, a co już mówić o tych co po urodzeniu jednego dziecka przechodzą w tryb madki
@AnonimoweMirkoWyznania: xD

Jak juz to bede tyraŁA i moze sie okazac, ze olaboga fizycznie, choc po studiach :D

Napisalam, ze zrozumialabym to bardziej bo kazdy ma prawo żyć po swojemu. I jak ktos lubi zwiazki typu utrzymanka to coz, ale to chociaz ladną by sobie wziął :D Poza tym jesli to relacja utrxymankowa to po 10 latach sie wymienia, no nie?
Takie życie.

PS. Nie opisuje swojego podejscia tylko stwierdzam jak
@AnonimoweMirkoWyznania oj dziewczyno, dziewczyno... Gówniara z Ciebie wyłazi. Czasami ten monter może być dużo bardziej wartościowym człowiekiem niż ten przedsiębiorca. I uważaj na to zainteresowanie facetów z "wyższej ligii" - istnieje możliwość, że wcale nie są zainteresowani Tobą jako osobą, tylko potrzebują fanki lub odskoczni, takiej niewymagającej intelektualnie rozrywki. Szkoda mi takich kobiet jak Ty, co wyżej srają niż dupę mają - to żałosne. Jeżeli chcesz wymagać, to najpierw sama sobą coś
@Eugeniusz_Zua: ładną slowo wzgledne no i pewnie, ze koszta rosna wraz ze skala ładnosci utrzymanki.

Nie wiem jakie ceny sa na rynku xD nie interesowalam sie tym jakos specjalnie.

Ale mysle, ze 15k to calkiem sporo i wystarczajaco jak na jakas
7/10. Ale nie wiem ¯\_(ツ)_/¯