Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem kobietą, bez wykształcenia ani żadnych umiejętności, niezaradna. Z wyglądu zdecydowanie średnia. Facet na moim poziomie to jakiś robotnik, spawacz, magazynier itd a na takich nawet nie spojrzę bo są dla mnie kompletnie aseksualni. Wolałabym już być sama do końca życia niż być z jakimś grześkiem z montowni. Faceci z wyższej ligii są mną zainteresowani, ale zdaję sobie sprawę z tego że taki związek na dłuższą metę raczej nie przetrwa. Nie oszukujmy się, ile znacie związków gdzie przedsiębiorca jest z jakąś kasjerką? Większość ludzi w związkach jest na tym samym poziomie. Natomiast mi kompletnie nie imponują faceci z mojego poziomu. Czuję do nich taką wręcz pogardę (naprawdę nie mam na to wpływu, to się dzieje niezależnie ode mnie)
Czy u was w drugą stronę też to tak działa? W sensie jak facet pracuje fizycznie albo jest brzydki to musi zadowolić się laskami ze swojej ligi. Czy wystarczyłby wam związek z brzydszą czy nieambitną dziewczyną? Wiem że dużo takich związków jest ale mam wrażenie że ci ludzie są ze sobą bo wiedzą że na nikogo lepszego ich nie stać.
#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 147
  • Odpowiedz
"Kopciuszek bez wykształcenia poszukuje księcia z bajki o parametrach:
1.10 k na koncie co miesiąc
2. 200 koni przy karecie
3.zamek z wieżyczkami
4.atencje 24h/7
5.benek powyżej średniej krajowej"
  • Odpowiedz
@BubbleGun: już tak #!$%@?ąc od wpisu opa, wiadomo że pracownicy fabryk czy fastfoodów to podludzie, najniższa kasta jak niedotykalni w indiach. Wcale nie dziwię się polce że takich nie chce. Nawet jeśli sama jest nielepsza.
  • Odpowiedz
@BubbleGun: a programista nie jest byle kim? Tworzy sztukę? Ma wpływ na losy ludzi? Jest takim samym człowiekiem jak złomiarz. A jeśli oceniasz ludzi po majątku, to prędzej czy później zamówisz elektryka i przyjdzie ubrany w Ralpha Laurena i Ci się głupio zrobi:)
  • Odpowiedz
@skorpion666: ale chyba autorka nie mowila o hydraulikach 12k tylko o zwyklych magazynierach...
@BubbleGun: a kto zabroni jej miec wymagania? Przynajmniej wie ze przystojny ogarniety koles raczej z nia nie bedzie na dłużej, chociaż moim zdaniem może trochę popracować nad tym, zeby takiwgo ogarnietego faceta móc zatrzymac.
  • Odpowiedz
bait i to 0/10


@taktoto: Tez tak myślałem i przed dodaniem sprawdziłem historię wpisów tej autorki, i wyszło, że dodawała już wiele podobnych, napisanych tym samym stylem. Albo wytrwały troll albo OPka już tak ma
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: > bez wykształcenia ani żadnych umiejętności, niezaradna. Z wyglądu zdecydowanie średnia. Facet na moim poziomie to jakiś robotnik, spawacz, magazynier itd

WTF kurde mam wykształcenie, znam dwa języki, z wyglądu też jestem średnia i mam chłopaka magazyniera, ja mam się czuc urażona czy on?
  • Odpowiedz
OP: Właśnie chyba źle mnie zrozumieliście xD Ja zdaję sobie sprawę z tego że nie jestem księżniczką której się należy przystojny informatyk 15k. Zdaję sobie sprawę z mojego położenia. Po prostu mówię że nigdy nie będę w stanie szanować tak samo niebieskiego ktory pracuje fizycznie jak tego który jest zaradny, ma własną firmę czy pracuje umysłowo.
Więc zadałam pytanie. Dotyczy ono też wyglądu. Powiedzcie mi czy samemu będąc takim 3/10 bylibyście
  • Odpowiedz