Wpis z mikrobloga

W 2010 roku dzień po zabójstwie działacza PiS Marka Rosiaka w Łodzi pojawił się ówczesny Premier Donald Tusk, Prezydent Komorowski i Marszałek Sejmu Schetyna. Dzisiaj, podczas minuty ciszy ku czci pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza w Sejmie RP, prezes PiS Jarosław Kaczyński, czyli najważniejsza osoba w kraju siedziała kilkanaście kroków dalej w swoim gabinecie razem z Mazurek i Terleckim, czołowymi postaciami w PiSie. Bardzo symboliczny moment, który mnie bardzo cieszy. Kaczyński już przestał udawać. To jak się zachowali to był strzał we własne kolano i początek końca ich bezwzględnych rządów. Szybko wycofali swój sprzeciw wobec nienawiści i pogardy oraz wojny polsko-polskiej. To jak bardzo jest to człowiek przepełniony nienawiścią i zakompleksiony nawet mnie zaskoczyło. Gratuluję.
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #adamowicz #wosp2019 #polityka
Pobierz
źródło: comment_4cRKmK71EmfzkCVqC3UNwrjl2aY4pv8G.jpg
  • 64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@szymeg7: ale to jakieś zdziwko dla Ciebie? Przecież Kaczyński to od smoleńska udowadnia, że powinien sobue dać spokój z polityką. A już to, że jako prezes publicznie kręci nosem, że prezydent RP wetuje jakąś ustawę (raz, że ma prawo, dwa, że jest prawnikiem, więc uważam, że się zna lepiej od przeciętnego osobnika), to jest jawna kpina.
Cała ta nasza polska polityka jest #!$%@? warta i 90% ludzi, którzy w tym siedzą,
@szymeg7: a ja z kolei nie rozumiem dlaczego robi sie teraz z Adamowicza wspaniałego samorządowca, którym po prostu nie był. Człowiek skazany przez sąd, wiele osób bardzo negatywnie oceniało jego działania.

A teraz nagle robi sie z niego wspaniałą osobistość tylko dlatego, że zmarł. Słabi jesteście i tyle. Kaczyński jest szeregowym posłem i wcale nie musiał w tym uczestniczyć skoro nie chciał.
@terwer358: To mi wypunktuj gdzie napisałem, że Adamowicz to wspaniały samorządowiec to raz. Dwa, skazany został za naruszenie nietykalności gościa z MW (tych którzy wystawili mu akt zgonu), a nie 'mieszkania i przekręty' które jak narazie są w głowie PiSu, bo napewno nie w sądzie. O robieniu wspaniałych osobistości po śmierci to nie wspominaj, miej trochę wstydu. W tym kraju z niemrawego Prezydenta który został zapamiętany głównie przez to że zginął