Wpis z mikrobloga

W 2010 roku dzień po zabójstwie działacza PiS Marka Rosiaka w Łodzi pojawił się ówczesny Premier Donald Tusk, Prezydent Komorowski i Marszałek Sejmu Schetyna. Dzisiaj, podczas minuty ciszy ku czci pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza w Sejmie RP, prezes PiS Jarosław Kaczyński, czyli najważniejsza osoba w kraju siedziała kilkanaście kroków dalej w swoim gabinecie razem z Mazurek i Terleckim, czołowymi postaciami w PiSie. Bardzo symboliczny moment, który mnie bardzo cieszy. Kaczyński już przestał udawać. To jak się zachowali to był strzał we własne kolano i początek końca ich bezwzględnych rządów. Szybko wycofali swój sprzeciw wobec nienawiści i pogardy oraz wojny polsko-polskiej. To jak bardzo jest to człowiek przepełniony nienawiścią i zakompleksiony nawet mnie zaskoczyło. Gratuluję.
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #adamowicz #wosp2019 #polityka
szymeg7 - W 2010 roku dzień po zabójstwie działacza PiS Marka Rosiaka w Łodzi pojawił...

źródło: comment_4cRKmK71EmfzkCVqC3UNwrjl2aY4pv8G.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
To jak się zachowali to był strzał we własne kolano i początek końca ich bezwzględnych rządów.


@szymeg7: To się zdziwisz, nie pokażą tego w TVP i tyle, jego elektorat się nie dowie, jakby pijany rozjechał zakonnice na pasach i tak maiłby 20%
  • Odpowiedz
@TS050: @FabianBlendzior: Ich elektorat to w dużej mierze, nie obrażając nikogo, prości ludzie. Bez pojęcia o ekonomii, gospodarce, sprawach Polski na arenie międzynarodowej. Tym prostym ludziom do poparcia PiSu wystarczyły socjale i bajki o Smoleńsku oraz silnej polskiej armii. Ale ci prości ludzie zapamiętują też najprostsze PiSu grzechy jak rozbijanie limuzyn wartych setki tysięcy, jak kosmiczne pensje dla asystentek w NBP czy jak takie gesty gdzie chowasz w kieszeń polityczną
  • Odpowiedz
@TS050: Ani jedni ani drudzy dla mnie się nie nadają. Ale odebrać pisowi większość, żeby móc obalać ich chore pomysły i ustawy to obowiązek na dziś.
  • Odpowiedz
miał swoje za uszami


@Wiktor_Suworow: jeśli przeciwnicy polityczni, mając pod pełną kontrolą prokuraturę i CBA nie potrafią pomyślnie zakończyć sprawy sprzed kilku dobrych lat, to albo mają gówno nie dowody, albo to afera z dupy.
  • Odpowiedz
@utopjec: Daj spokój z nimi nie warto zaczynać nawet. Przecież PiS tylko marzy żeby wsadzić całe 'złodziejskie' PO do więzienie, a skoro nie potrafi nawet przedstawić zarzutów mając wszelkie instrumenty pod ręką to tym bardziej są śmieszni. Mieli wsadzać za Smoleńsk, za afery, za przekręty. Narazie to mogą wsadzić sami siebie do psychiatryków.
  • Odpowiedz
@utopjec: Inaczej - nasze służby wywiadowcze/śledcze są symboliczne tak jak i nasza armia. Od czasu do czasu trąbią przez tydzień że złapali dwóch dilerów z kilogramem haszu albo że złapali agenta #!$%@?. Miała być "dobra zmiana", a nie zmieniło się nic, bo komisje śledztwa i reformy również były symboliczne, zawierały jedynie charakter propagandowy.
  • Odpowiedz
@szymeg7: Tak jakby Twój wpis nie był przepełniony nienawiścią :) Przez takich ludzi jak Ty, i takich polityków jakich mamy (po obu stronach barykady) nigdy się nie skończy ta wojenka polsko-polska. Właściwie to nawet mój wpis ma taki napastliwy charakter. Rycerze w walce z nienawiścią - zrozumcie, że "walcząc" rozpalacie kolejne jej ogniska.
  • Odpowiedz
@Wiktor_Suworow:

Inaczej - nasze służby wywiadowcze/śledcze są symboliczne tak jak i nasza armia


szkoda, że ty nie siedzisz w prokuraturze, dzięki twoim pewnym informacjom dawno byśmy państwo mieli wolne od aferzystów
  • Odpowiedz
@szymeg7: dla mnie tego typu wpisy też trochę świadczą o mocno elastycznym podejściu do sprawy. Nie było tych polityków na sali - powodu nie znamy, nie ma co nadinterpretowac.

Nie należę do wyborców PiSu, ale znam kilku może kilkunastu i nie zauważyłem jakiegoś wybitnie prostego poziomu tych ludzi. Problem u nas polega na tym, że zarówno większość wyborców PiS, PO i pozostałych partii ma zazwyczaj gówniane pojęcie o ekonomii,strukturze panstwa, itd.
  • Odpowiedz