Wpis z mikrobloga

Widzicie mnie tam hen daleko? Znaczy się tira. W takie coś musiałem się wpakować. Zdjęcie zrobione z ulicy gdzie musiałem się złamać na 90 stopni. I nic nadzwyczajnego by to nie było gdyby nie to, że to był trzeci mój dzień od rozpoczęcia pracy na tirach. Cały spocony ale udało się. Byłem taki podjarany, że musiałem zdjęcia porobić.
#transport #tir #zycietruckera #ciezarowki
źródło: comment_7MHxwWZCLOZu50KzMLPCHd1Tv8JlvNe7.jpg
  • 76
@elosiema: 2-3 stałe trasy. Zasadniczo jeżdżę na jednej.. Od czasu do czasu trafia się inna. Wcześniej się rzucałem żeby mi dawali różne bo chciałem się uczyć na róznych trasach jeździć ale teraz już nie mam sił. Przydzielają jedną trasę do kierowcy i tyle ¯\_(ツ)_/¯ Nocki od 18:30. 12 godzin, 4na4. Ale jak skończe wcześnij to idę do domu a płacą za 12 ( ͜͡ʖ ͡€)

wyprzedzasz na
@Kokuhatsu zazdroszczę. Niektórzy jak widzą że przed tobą i za tobą jest kilometr odstępu wyjebia przed maskę. Ale albo jeździsz 110 albo mało po autostradach. Szkoda słów na "zawodowych kierowców" i nie piszę tego #!$%@? ze względu na internetowe wylewy tylko na doświadczenie.
@wykopmycosr4zem: mam ten problem z głowy kolego bo jeżdżę po UK, a tu jak się zapewne orientujesz są autostrady trzypasmowe. Żeby cię troszkę uspokoić to dodam, że zawsze jak widzę, że tir który mnie wyprzedza ma prędkość większą o pół mili to zwolnię te 2-3 mile, on sobie pojedzie, a ja znowu sobie przyspiesze. Nie robi mi to najmniejszego problemu i nie rozumiem dlaczego inni tak nie robią. No ale cuż.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dryndol: fajne iveco na pierwszym, te V i VI mi się kurde podobają.
To renówka, ten twój ciągnik? Ile ma koni, jaki przebieg, rok produkcji może znasz? Pytam, bo lubię cyferki.
A tymi, co się srają, się nie przejmuj, pewnie umieją jeździć tylko strzałkami na komputerze, ew szpanują mając tylko b i nie mając pojęcia o jeździe z przyczepką albo naczepką.
Pozdro i z fartem, bułki, wędlinki i jogurciki same się
@DjTraxx: u nas są akurat w większości manuale i to one się pieprzą, a właściwie krzyżak, wybierak czy inne gówno. Ale zostaje laweta. a automaty i lepiej wyposażone to już w ogole w środku inne auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hpiotrekh też wolę manual. Powiem Ci, że to raczej loteria na jaki egzemplarz trafisz. Ja nie moge narzekać, a i wyposażenie niczego sobie. Jedyne czego brakuje to radio z navi, a tak to komplet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: heh. W pracy jeżdżę 4 i cięgno do skrzyni po 191k jest tak wyrobione, że biegi potrafią wypaść.
No ale po taniości robione, to gdzieś musi wyjść. A o błędach czujek nie wspomnę, bo regularnie przy starcie mam 5-7 xD