Wpis z mikrobloga

Widzicie mnie tam hen daleko? Znaczy się tira. W takie coś musiałem się wpakować. Zdjęcie zrobione z ulicy gdzie musiałem się złamać na 90 stopni. I nic nadzwyczajnego by to nie było gdyby nie to, że to był trzeci mój dzień od rozpoczęcia pracy na tirach. Cały spocony ale udało się. Byłem taki podjarany, że musiałem zdjęcia porobić.
#transport #tir #zycietruckera #ciezarowki
źródło: comment_7MHxwWZCLOZu50KzMLPCHd1Tv8JlvNe7.jpg
  • 76
@beesAreAwesome: Dzięki. Troszkę co prawda przesadzasz ale po tym komentarzu widzę, że szanujesz.. to i ja szanuję :)

@Paradogs: no byłem jeszcze w jednym miejscu gdzie było też cholernie ciasno ale nie cofałem tylko skręcałem po prostu w lewo. Jednak do o koła nawalone innych ciężarówek poparkowanych na krawężnikach, a uliczka wąska jak to w UK i zakręt dosłownie 90st. Na żyletki przeszedłem.
@Ciastek993: ja #!$%@?.. Ja się tyle namęczyłem a ten napisał se komentarz i drugie tyle plusów dostał.

Ale koment zacny. Sam dałem się wkręcić i potem śmiechłem jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ciastek993: ja #!$%@?.. Ja się tyle namęczyłem a ten napisał se komentarz i drugie tyle plusów dostał.


@dryndol: Ważne, że dałeś radę, zawsze mnie śmieszy, jak ktoś mówi, że musiał się parę razy poprawiać, a stare cepy mówią jak to oni z zamkniętym oczami tak robią xD
Ja niedługo zaczynam na dużych i trochę obsrany jestem, ale co tam, raz się żyje xD
@TomdeX: wiesz co jest najlepsze jak już zaczniesz sam jeździć? Że nikt ci nie #!$%@? za uszami żebyś patrzył w lusterka (w sumie musiałem do egzaminu się nauczyć patrzyć w nie tak często że pytałem czy mogę choć trochę przed siebie na drogę zerknąć). Nikt ci nie mówi, że tu nie tak, a tam powinieneś tak i ciągle nie wiesz czy coś możesz zrobić czy nie. Jest zajebista ulga i zaczynasz
@art212: tzn gdzie... na naczepie? Niemożliwe do zrealizowania. Codziennie dostaję inną ciężarówkę i podpinamy różne naczepy. Nawet jak byś był hardkorowcem i codziennie wskakiwał by zamontować i po skończonej zmainie ściągać to i tak by to nie zdało egzaminu bo często jedziesz do miejsca docelowego, zrzucasz naczepę, i wracasz do bazy z inną.

Nierealne ¯\_(ツ)_/¯