Wpis z mikrobloga

Skoro taki przestepca to dlaczego miał takie poparcie, że wygrywał z uczciwymi kandydatami w wyborach i cały czas miał poparcie ludzi? Od 20 lat wygrywał wybory. To nie jest mała pipidówa gdzie wójt obsadzi swoimi stanowiska w urzedzie i juz głosami ich rodzin wygra. Tu się tak nie da i trzeba mieć realne poparcie i zaufanie wyborców.


@szurszur: To nie jest żaden argument za danym politykiem. Przypomnę, że PiS rządzi w
@kroje_warzywa_ziemniakiem: Ludzie zawsze wiedzieli, że miał "coś" za uszami. Jak zresztą każdy polityk w tym kraju. Ale nie o to chodziło. Po pierwsze, ci sami ludzie pamiętali (i pamiętają) jaką straszną dziurą był Gdańsk jeszcze 20 lat temu, w porównaniu choćby do Warszawy, Poznania, Wrocławia. Przecież na "wspaniałej" Grunwaldzkiej chodniki były wylane jakimś #!$%@? asfaltem, który w lecie kleił się do butów, tory tramwajowe w rozsypce, jezdnie w rozkładzie, Stare Miasto
@TypowyRobert: Gadał gadał, tylko układy w Gdańsku ponoć są tak betonowe (niektórzy mówili, że najbardziej skorumpowane miasto Polski), że nie dało się z nim nic zrobić. Ja słyszałem co ludzie mieszkający w Gdańsku mówili na ten temat, dlatego tak gardzę nagłym wybielaniem Adamowicza w związku z absolutnie frajerską oraz kretyńską zasadą "o zmarłych nie mówi się źle". Dokładnie ta sama akcja była z Lechem Kaczyńskim. Średni prezydent, nielubiany polityk - no
@TurboDynamo naprawdę uważasz, że normalna praktyką jest bycie jednocześnie swoim szefem i podwładnym? W tym jest cały sęk, że gdyby to był jego przedstawiciel to nikt by nie miał o to problemu. Ale Adamowicz zagarniał to dla siebie bo był bezczelny i łasy na kasę..

Kolejny przypadek bezczelność to debata przed ostatnimi wyborami - umówił się na debatę po czym bez słowa po prostu się nie pojawił. Na pytanie co zrobił ze
przed tym całym zamachem nie wiedziałem nawet o jego istnieniu.


@kroje_warzywa_ziemniakiem: na marginesie, bo nie jestem z Gdańska, ale to jest dla mnie niepojęte, jak można nie wiedzieć kto stoi na czele największych, a przez to najważniejszych miast w Polsce. Jeszcze rozumiem, że można nie wiedzieć kto rządzi Bydgoszczą, Lublinem czy Rzeszowem, no ale świętą piątkę to chyba każdy powinien znać (Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk i Wrocław) choćby przez codzienne śledzenie
@TheFourthHorseman sęk w tym, że zmiany nie są aż tak spektakularne. Przestepczosc na poziomie Albanii nadal ma miejsce w dzielnicach takich jak Stogi, Orunia, Nowy Port, trochę mniej Brzeźno. Stare (pewnie chodziło Ci o główne) miasto to nadal śmietnik, wystarczy odejść 20 metrów w bok od Długiej. Inwestycje w zbiorkom - dobre sobie, zamiast starych tramwajów mamy upudrowane trupy z Niemiec i codzienne awarie tramwajów oraz niezrealizowane kursy autobusow.

Cala reszta to