Wpis z mikrobloga

  • 2748
Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że zdjęcia parkuje dla miejscu dla niepełnosprawnych. Pytam go uprzejme czy nie zapomniał plakietki wystawić, i po chwili jego ciszy dodaje a może jej Pan nie ma? Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.
Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.
Może trochę fejmu mu się przyda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#niereagujeszakceptujesz #niewiemjaktootagowac #uwaga a może mała #afera
szymon_gce - Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że...

źródło: comment_1z5MnBTdvVyxkV9Keg6WrbIBF6iYjVRw.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mac02: @Krupier: A dlaczego ludzie jak zarysują auto to s---------a w popłochu ? Dlaczego nie można jak człowiek sie dogadać ? Przecież maja polisę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czyżby dlatego ze boja sie ze ubezpieczyciel zrewiduje im składkę za rok i boja sie utraty zniżek. A wiec chowają godność i honor w kieszeń i s---------a swoim audi 80.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@szymon_gce: dodaj w krajowej mapie zagrożeń "nieprawidłowe parkowanie" w opisie wpisz datę zdarzenia z godziną i dodaj zdjęcie z wpisu. Wszystko zajmie 5 minut. Policja zajmie się tym z automatu. Możesz w opisie dodać jeszcze rysopis gościa wiek, wzrost, kolor włosów, posturę itp.
Gdy zrobisz dokładnie tak jak opisałem to oznaczone zagrożenie zostanie potwierdzone a sprawę zarejestrują do dalszych czynności w wiązku z wykroczeniem

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html
  • Odpowiedz
  • 1
@Furiat Ale jak to ma sie do tego ze swoim samochodem uniemożliwiasz parkowanie osoby niepełnosprawnej?
Niestety takie mamy czasy ze ryska na samochodzie ważniejsza od ludzi

Gratulować tylko.
Mentalnie jestes właścicielem właśnie takiego Audi 80.
  • Odpowiedz
@Furiat: za parkowanie na kopercie jest 800 zł mandatu, polski robaku xD jak ma być w tym kraju dobrze, jak polskie zwierzęta nie maja za grosz ogłady i empatii. I jeszcse niektórzy przyklaskuja zachowaniu tego z---a ze zdjęcia. No ręce opadają. Jednak Polska to wciąż żaden zachód tylko typowo ruska wschodnia mentalność. Zwierzęta i nic więcej
  • Odpowiedz
@CioseK ale odpowiedz mi niby dlaczego miał gościowi odpuścić? Dlaczego przyzwalasz na to żeby inni mogli więcej? Zupełnie nie rozumiem takiego podejścia jak twoje. Powiedz mi konkretnie dlaczego uważasz, że koleś robi z igły widły.
  • Odpowiedz
@Mac02: Nie zamierzam bronić siebie ani być adwokatem innych. Ja np mam cały plan rozpracowany które szczegółowo wdrażam.

1. Parkuje najczęściej na jakichś odległych nieatrakcyjnych miejscach takich na których Janusz z bębnem i audi 80 by się nie skalał zaparkować bo on jest sprytny i parkuje pod sklepem w każdej szczelinie.
2. Zakupy robię zazwyczaj w przedziale 8 - 16 w dni robocze, kiedy jest sporo miejsc wolnych.

Sytuacje skrajne zdarzają się może 2 razy do roku. I to wtedy zaparkuje na takim miejscu jak minimum dwa a nawet więcej miejsc dla inwalidów jest wolne. Szacuje po prostu ze małe sa szanse ze podczas moich zakupów przyjedzie kilku inwalidów. A nawet wtedy wolałbym takiego przeprosić i dać mu kasę do ręki zamiast taka sama kasę ładować
  • Odpowiedz
@szymon_gce: kozak w necie p---a w świecie pasuje tu idealnie :)

jak już się obsrałeś to zamiast wrzucać zdjęcie na wykop było zadzwonić na policję i poczekać
  • Odpowiedz