Wpis z mikrobloga

  • 2748
Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że zdjęcia parkuje dla miejscu dla niepełnosprawnych. Pytam go uprzejme czy nie zapomniał plakietki wystawić, i po chwili jego ciszy dodaje a może jej Pan nie ma? Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.
Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.
Może trochę fejmu mu się przyda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#niereagujeszakceptujesz #niewiemjaktootagowac #uwaga a może mała #afera
szymon_gce - Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że...

źródło: comment_1z5MnBTdvVyxkV9Keg6WrbIBF6iYjVRw.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A dlaczego ludzie jak zarysują auto to s---------a w popłochu ? Dlaczego nie można jak człowiek sie dogadać ? Przecież maja polisę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czyżby dlatego ze boja sie ze ubezpieczyciel zrewiduje im składkę za rok i boja sie utraty zniżek. A wiec chowają godność i honor w kieszeń i s---------a swoim audi 80.


@Furiat: bo tacy ludzie to p-------i bez honoru? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kwasnytoja: @szymon_gce: Przecież tutaj masz wszelkie dane i podstawy do tego, żeby pana ładnie podpierd*lić pisemkiem do jednostki Policji. Miejsce dla niepełnosprawnych jest oznakowane prawidłowo, mamy blachy pojazdu, ty będziesz jako świadek tj. rozpoznasz Pana i zeznasz, że nie miał dokumentu uprawniającego go do parkowania w takim miejscu. Wiesz co robić Mirek (jechać z nim) ()
  • Odpowiedz
@szymon_gce: zamiast wrzucać na wykop, trzeba było zrobić więcej zdjęć, przy okazji od przodu, gdzie nie ma plakietki i wysłać do straży miejskiej. Gwarantuję, że zakończyłoby się mandatem.
  • Odpowiedz
@szymon_gce: Swoim zachowaniem nie tylko nie zdziałałeś niczego pozytywnego ale poprawiłeś gościowi humor bo pozwoliłeś mu na pokazanie jego wyższości, co może sprawić że częściej będzie zajmował miejsce niepełnosprawnym.
  • Odpowiedz