Wpis z mikrobloga

  • 2748
Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że zdjęcia parkuje dla miejscu dla niepełnosprawnych. Pytam go uprzejme czy nie zapomniał plakietki wystawić, i po chwili jego ciszy dodaje a może jej Pan nie ma? Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.
Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.
Może trochę fejmu mu się przyda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#niereagujeszakceptujesz #niewiemjaktootagowac #uwaga a może mała #afera
szymon_gce - Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że...

źródło: comment_1z5MnBTdvVyxkV9Keg6WrbIBF6iYjVRw.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
@JulienSorel: Wyzywasz od robaków, gadasz coś o zachodzie gdzie notorycznie parkują na kopertach XD i jest masę samochodów z blokadami na kołach na codzien XD. Nie wiem co mam ci powiedzieć. Może zacznijmy od tego żeby się nie wyzywać, nie kraść. Nie rysować czyichś samochodów. A jak już zarysujemy to nic się nie stało. Wystarczy nie #!$%@? z miejsca zdarzenia.
  • Odpowiedz
Te plakietki inwalidzkie to pic na wodę. Na jednej plakietce inwalidy jeździ 3/4 rodziny ,plus znajomi. Na każdym miejscu dla inwalidy musiała by być kamera żeby te plakietki weryfikować.
  • Odpowiedz
Obsrałeś zbroje?

@MojaPuffa:
Ja kilka razy pytałme się takich ludzi, dlaczego tak parkują i mam dokładnie takie same doświadczenia, więcej niż 5-10 sek ta rozmowa nie ma sensu. Zwrócic uwagę, ze widzimy buractwo i by nie było to miłe na przyszłość i dalej sobie darować.
Ja zazwyczaj stosuję żart typu:
- "a nie dało się wjechać do środka?" (jak stoją jak najbliżej drzwi na pasach)
- "kurcze, pan to jest bohater i taki maczo, stanąc na niepełnosprawnych, szacunek, na serio szacunek ... a w gaciach całe
  • Odpowiedz
Zawsze możesz zadzwonić burakowi po straż miejską

@Miszasan:
Przyjeżdzają 1 na 4 razy, z tego ten raz, jak już ktoś odjedzie. Potem mówią, że zawsze jak przyjeżają, to już nikogo nie ma i nie ma sensu. Niestety forma publikacji takich łosi jest chyba najlepsza, skoro inne metody w praktyce prawie nie działają. Nie wstydzi się tak parkowac w ralu, to niech będzie też dumny z tego w sieci.
  • Odpowiedz
@szymon_gce: ja do takich zawsze "nie wstyd Panu / Pani?". Tylko ja swojej nogi nie mam, co widać, to im głupio i uciekają jakbym był googlowym zamachowcem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@susuke15: Jeśli pozwolisz, uzupełnię. Faktycznie, na drogach wewnętrznych nie obowiązują przepisy prawa o ruchu drogowym, chyba że zarządza drogi ustanowił tam strefę ruchu lub strefę zamieszkania (mowa tutaj o przepisach ogólnych mówiących choćby dot. zatrzymania pojazdu (1,5 metra, bezpośrednio przy krawędzi), konieczności poruszania się w zapiętych pasach bezpieczeństwa, zakazie rozmawiania przez telefon wymagający trzymania urządzenia w ręku itp.). Wyjątkiem są jednak znaki i sygnały drogowe, które obowiązują na wszystkich drogach
  • Odpowiedz