Wpis z mikrobloga

No to i ja doczekałem sie swojej #wykopaka. Po przejściach zwiaznaych z dostarczeniem błędnej przesyłki przez #inpost oraz olaniu sprawy przez obsługę klienta zostalem jedynym niezadowolonym uczestnikiem paki :( na moje szczęście taka sytuacja nie mieściła sie glowie @dobry_programista ktory sam jako wolontariusz zdecydował sie osobiscie przygotowac dla mnie paczkę. Skurczybyku trafiles w moj gust idealnie. Ksiazka o Elonie ktora planowalem kupic na weekendzie zapewni mi wiele wspaniach godzin rozrywki, samochodzik elektryczny zapewni mi świetną zabawe a różne pyszności zarowno dla mnie jak i dla moich piesków zapewnią wiele słodkich wspomnień związanych z ta edycja :)
Jeszcze raz wielkie brawa dla organizatora ktory stana na wysokości zadania.
wolam @m__b niech wie ze jego portal posiada wielu wartościowych urzytkownikow
owsikalfred - No to i ja doczekałem sie swojej #wykopaka. Po przejściach zwiaznaych z...

źródło: comment_EWKX2LGlwDZCFPTDK9QwZQKSyNqdUTp8.jpg

Pobierz
  • 2
@owsikalfred: Bardzo się cieszę, że zawartość paczki się podoba! Przygotowując ją bazowałem na pierwotnej paczce dla Ciebie, więc część z tych rzeczy została trafiona w punkt przez Twojego pierwotnego nadawcę (ale od siebie też trochę dorzuciłem) :) Oby już nigdy InPost nie pomylił paczek przy naklejaniu etykiet i wszystkie paczki trafiały do swoich prawidłowych odbiorców!
Do mnie paczka tez nie dotarla, z tym ze mam jeszcze troche nadziei bo przez poczte wszystko dlugo idzie do Finlandii. Nawet jak sie okaze, ze zaginie to nie jestem w stanie zmusic sie do bycia zlym, gdyz cala Wykopaka jak I powyzsza akcja przywracaja mi zajebiscie wiare w ludzi. Alez Wy jestescie wspaniali ^^ !