Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Coś o #rozowepaski i #milosc #rodzina
Dziewczyno, wybieraj tych bogatszych albo z możliwością do osiągnięcia czegoś. Bo inaczej będziesz miała całe życie pod górkę.
Napiszę coś z perspektywy różowej, w długim związku opartym przede wszystkim o szczere uczucia czyli miłość. I to był mój największy błąd. Nie chciałam być wyrachowana, chciałam kochać i być kochana. Niczego tak w życiu nie żałuję jak tej postawy. Nie warto.
Po tych latach w związku mam miłość i nic więcej. Bez szansy na mieszkaniec przez jego stare chociaż już spłacone długi w które dał się wplątać. Bez zabezpieczenia finansowego. On pracuje za 3k, bez fachu, dobrego wykształcenia. Ja zarabiam lepiej ale wielki penis z tego przy bardzo drogim wynajmie, składkach które sama place co miesiąc itp
Rodzina, dzieci? A weź zapomnij. Przy macierzyńskim 1000zł nasz dochód pokrywałby tylko zobowiązania i płatności. Więcej macierzyńskiego? Składka kilka tysięcy żeby to się opłacało, a i tak dostanę mniej niż na to wydam. Tylko skąd jeszcze brać na takie składki? A więc mam miłość. Nie mam mieszkania, nie ma mowy o założeniu rodziny, nie ma mowy o dobrym zabezpieczeniu finansowym. Jest strach, frustracja a miłość i tak kiedyś się skończy, choćby nawet dlatego że będę rozżalona przez takie życie. Budujcie #zwiazki rozsądnie, myśląc też o tym czy warto a nie tylko o tym co czujecie. Chyba, że chcecie być kopani po dupie i nic nigdy nie mieć, nic nie znaczyć, żyj jak popsplita biedota.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 68
no bo tylko chady dużo zarabiają, a zwyczajne, fajne chłopaki klepią biedę XD


@somskia: no to niech znajdzie fajnego co duzo zarabia, po #!$%@? te żale, zresztą co to za miłość, skoro zobaczyła, że kolesiowi nie idzie i szuka lepszej opcji? xD pomijam to ze to zarzutka, ale generalnie mogła przez ten czas jakos go zmotywowac do rozwijania się, dodatkowo gdzie jest napisane, że to facet musi więcej zarabiać? - typowa
@AnonimoweMirkoWyznania: Napiszę z perspektywy zamożniejszego mężczyzny, który był w kilkunastu związkach, gdzie w większości partnerka prezentowała taką postawę do jakiej namawiasz kobiety.
Najważniejsza w życiu jest miłość, jeżeli nie ma jej w związku, jeżeli kobieta postępuje w taki wyrachowany sposób wiążąc się z mężczyzną ze względu na jego status materialny, to taki mężczyzna nie będzie szczęśliwy i prędzej (w moim przypadku) czy później zakończy taki związek.

W Twoim przypadku problemem są
@AnonimoweMirkoWyznania: fajny post. Szanuje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mysle, ze troche przesadzasz. Napisze Ci dlaczego tak uwazam. Zaznacze jednak, ze nie znam sytuacji.

Nie macie kasy. On pracuje w gowno-pracy. Ty masz lepsza ale pewnie razem macie z 5k na miesiac. Wynajem jest drogi i nie stac was na zakup mieszkania. To tak dla przypomnienia.

Teraz, kochacie sie, mam racje? Jak tak to sie #!$%@? ogarnijcie i