Wpis z mikrobloga

@kfjatooshek: ale co jest niesprawiedliwe, ja staram się uczyć programowania. Wiesz ile wysiłku kosztuje opanowanie tej sztuki żeby zarabiac przynajmniej te 3k nie mówie już o 15k bo to kosmos dla większości programistów. Nie ma nic za darmo, albo mądrze zapierniczasz i masz albo beczysz że życie jest nieuczciwe.
@janusz_pol: Ja wszystko rozumiem, że bieda, ale czysto mógłbyś mieć. Mleczko kosztuje ze 3 zł w biedronce do umycia tego syfu. To żółte w wannie to kamień. Od niemycia. A zupełnie nowa bateria (bo ta się też rozpada) w jakimś sklepie najtańszym typu wszystko za X zł kosztuje ze 20 ziko razem z wężem. To samo uzupełnienie tych braków w kafelkach. Położenie najtańszego czystego dywanika...Nie mówiąc o remontach, ale ogarnięcie tego,
@twilpls No to wytłumacz jak to działa. Jak nie kafelki to cokolwiek. Wystarczy iść popracować jakiś czas jako pomocnik na budowie (a pracowników brakuje bardzo) i można się nauczyć, a potem już jako fachowiec pracować. Ja nie widzę w tym jakiejś wielkiej filozofii. No tylko, że ja jestem zaradna.
@twilpls Przecież nie musisz pracować u kogoś i czekać na awans. Możesz się ogłosić w internecie i klienci sami się znajdą. Moja siostra chciała zrobić sufit to większość fachowców jej odmawiała, bo za mała fucha, a ci którzy się zgodzili to ostatecznie nie przychodzili. Tak wygląda obecnie rynek.
Mi jest naprawde smutno widzac takie obrazki. Tak, tak ludzie zyja naprawde i widzialem to na wlasne oczy wielokrotnie. Spojrzcie na te przepasc w naszym spoleczenstwie. Programista 15k vs janusz. Jeden kraj, jedna historia, ci sami przodkowie walczyli o wolnosc i demokracje. Zycie jest w #!$%@? niesprawiedliwe i zajebiscie Ci wspolczuje, jezeli oczywiscie to nie fake. I nie nazwe Twojego przypadku kumulacja i fatalnym splotem wydarzen. Po prostu nie miales szczescia, urodziles