Wpis z mikrobloga

Jedni wierzą w różnych bogów, inni w to, że Ziemia jest płaska, a jeszcze inni w to, że zarobią 15k po zrobieniu kilku tygodniowego bootcampu. No cóż, życie weryfikuje. Niech każdy podąża za tym co uważa za słuszne.
@Osrakek69: 16-18 to netto fvat, wiec nie 15k o ktore chodzilo. na lape bedzie z 14 max.
ponadto taka oferta nie jest dla zwyklego golowasa, a z tym memem chodzi o to ze kazdy programista na wypoke zarabia 15k lub wiecej.
co swoim komentem umocniles ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nadrill: Nic nie udowadniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałem jedynie, że mnie to nie dziwi i takie zarobki nie są niczym dziwnym dla dobrego programisty z doświadczeniem. Nie mówiąc o tym że za granicą zarobki 2x większe nie są niczym szczególnym.
@Osrakek69: no wlasnie wrecz przeciwnie, bo kazdy kto o to pyta z obruszeniem rzuca zarobkami gdzie mediana informatyczna w pl to pewnie cos kolo 6-7k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ludzie pracujacy w pl praktycznie nie osiagna tej kwoty poza waska grupa zawodowcow.
@Nadrill: Nie wiem jakie są zarobki w Polsce ale jeśli zwykły majster w mieście do 100K życzy sobie 8K brutto to w miarę ogarnięty programista musi zarabiać trochę więcej. Fakt - może ja takim zwykłym programistą nie jestem ale to co robię to praktycznie ogrania uczeń liceum - zwykłe embedded ( ͡° ͜ʖ ͡°)