Wpis z mikrobloga

Wstaje rano i przeglądam mikro, patrzę a tam wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/38100735/wiele-jest-pytan-o-co-chodzi-z-afera-i-ibm-ok-to-s/

Wrocław, IBM, rumun, zryta psycha ... i wchodzę w wyrok jakiś a tam NĂSTASE MARIUS DAN

Miałem okazję z nim mieszkać przez ponad pół roku na jednym mieszkaniu studenckim jak przenióśł się do Wrocławia w 2010. Nie wiedziałem, że z niego się taka sława zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dużo historii tutaj by można opowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ibmgate #dildoibm #wroclaw #ibm #afera
  • 49
@weshu: to jak napisze wpis z zielonki to mu napisz, ze robicie wspolne AMA, albo napisz co moze nim kierowac, ze ma taka nienawisc do IBM. Czy go naprawde mogli tak potraktowac, jak opisuje czy raczej mial swoje problemy, ktore pozniej sie ujawnily?

@31337: @rybak_fischermann: @Reepo: @kidzior: Właśnie znalazłem jakieś stare fotki z imprezy jaką mu zrobiliśmy na urodziny (tyle co po wprowadzeniu) - on też je pewnie ma i nie chcę, żeby publikował jakieś moje lub znajomych foty). Tylko o takie bzdury mi chodzi jeśli chodzi o odwet, poza tym chyba byłem dla niego najbardziej w porządku i nawet go momentami lubiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- codziennie wstawał przed pracą wcześniej, czyścił swoje lakierki, ubierał się jak na wesele w pełny garniak i tak wyruszał robić karierę w IBM

@weshu: zgadza się. Reszty nie mam jak potwierdzić. Ale tez się zgadza pewnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawdziwe problemy się zaczęły jak sobie wkręcił, że ktoś z naszych znajomych mu coś ukradł z jego "torebki\kosmetyczki" (nie pamiętam co to było).

To samo mówił,
@ObozowiczNarodowoRadykalny: Też tak samo momentami czułem, że trochę go przerosło polskie społeczństwo - zwłaszcza, że zaczął przygodę od naszego mieszkania, które było trochę "studencko patologiczne". Chciał być tak mega jak w filmach - garniak, kariera, coś sobie ubzdurał, że odniesie wielki sukces... a potem zderzenie, że dla Polaków zwykle był bardziej śmieszny i wykręcony. Jak do tego potem dodać, że faktycznie odwalał wkurzające jazdy i był trochę poryty to wszytko ładnie