Wpis z mikrobloga

Z jednej strony to zazdroszczę wszystkim ludziom co spotykają się na randki, s--s, są w związkach, a z drugiej, to nie mam na to ochoty, bo mam co robić i boję się odrzucenia(mam duże kompleksy, a ludzie w życiu dość mi już sprawili przykrości), zresztą mój stan psychiczny blokuje mi jakiekolwiek chęci w nawiązywaniu znajomości w realu XD jak żyć k---a
Jakieś leki na myśli samobójcze bo nie chce mi się już żyć, a antydepresanty nie pomagają?
#zwiazki #depresja #samobojstwo
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jurand_z_pruszkowa: około 176-8. Nie są chadami ale ciężko ci znaleźć pary takie przy w twoim otoczeniu bo nie masz znajomych. Masz takie wyobrazenie o świecie i taka jego ocenę. Nie chce mi się już z tym kłócić, ale daj sobie już spokój z głoszeniem swojej nowiny.
  • Odpowiedz
@Surrenderdorothy: Więc rozumiesz pewną kwestię. "sam muszę sobie z tym poradzić". To, że mówimy, iż chcemy mieć dobre oceny w szkole, nie da nam olśnienia na kartkówce. Musimy usiąść i sami zacząć się uczyć. Ale nie od razu, wszystkie książki w domu na stół, idziemy zrobić herbatę, muzykę włączamy i siedzimy. Po prostu myśl-działanie-zbieranie plonów. Ja ze swojej strony polecam jeśli na przykład jeśli się boisz iść na siłownie bo
  • Odpowiedz