Wpis z mikrobloga

Z jednej strony to zazdroszczę wszystkim ludziom co spotykają się na randki, seks, są w związkach, a z drugiej, to nie mam na to ochoty, bo mam co robić i boję się odrzucenia(mam duże kompleksy, a ludzie w życiu dość mi już sprawili przykrości), zresztą mój stan psychiczny blokuje mi jakiekolwiek chęci w nawiązywaniu znajomości w realu XD jak żyć #!$%@?
Jakieś leki na myśli samobójcze bo nie chce mi się już żyć, a antydepresanty nie pomagają?
#zwiazki #depresja #samobojstwo
  • 31
@Surrenderdorothy: Na początku chciałbym zaznaczyć, że pewnie już słyszałeś miliony słów motywacyjnych, mówienia jak to powinieneś zrobić, no i rzecz jasna "nie smutaj, przyjdzie kiedyś jakaś". Jednakże chciałbym tutaj dać Ci kilka prostych rad, które znasz, ale nie sposób to wymuszający, ale bardziej, abyś spróbował je przez kilka dni i powiedział jakie masz odczucia. Na początku, aby zbudować solidne podstawy, potrzeba Ci poprawy twej psychiki. Patrząc, iż bierzesz antydepresanty możliwe iż
@Jurand_z_pruszkowa: patusy odchodzą od swoich karyn nagminnie.I co to znaczy że mogą sobie pozwolić? Jak jesteś #!$%@? i żyjesz tylko jako sługa dla jakiejś kobiety to nie odejdziesz, bycie chadem nie wynika z wyglądu a z charakteru że masz #!$%@? na takie rzeczy i jak laska przestanie ci się podobać lub #!$%@?ć to odchodzisz i tyle.Ja niestety dopiero ostatnio to zrozumiałem