Wpis z mikrobloga

@Aik- Po samym pisaniu może być ciężko to rozpoznać a w każdej osobie jest jakaś tam cząstka "psychola" , wiem jakie jest główna idea tej apki ale mogła chcieć jakieś potwierdzenie, numer telefonu, jakieś inne zdjęcie czy coś że on to on a nie ślepo lecieć na spotkanie.
  • Odpowiedz
Dzięki @janusz_pol za nagranie mi dziś udanego wieczoru.

O cholera znam ta Wiktorię, właśnie napisała mi smsa że miała ochotę na s-x i jakiś flet ją wystawił.

@kinlej: Nie zdziw się tylko jak w czasie seksu z Tobą będzie jeszcze krzyczeć "Kornel! O Korneliuszu!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kiritsugu1155: Żadna z tych opcji nie daje gwarancji, ale zgadzam się ze nr telefonu to podstawa. Tu bardziej musiałaby się zastanowić czemu taki koleś interesuje się nią, jak ma dużo większe możliwości, ale chyba za dużo wymagam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Smutne życie bo siedzi na tinderze i wkręca laski ?
Jeśli one wierzą w kawałek piksela na telefonie i nie potrafią weryfikować rzeczywistości a kierują się wścieklizna pi*dy to już nie jest jego wina.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: No i dobrze że nawet nie zaczynasz bo bez argumentów to ty daleko nie zajedziesz a jedyne co potrafisz to napisać "ten sam poziom co autor". Niech każdy robi co chce jak chcesz to też zrób sobie konto i wkręcaj ludzi bo nikt ci nie zabrania a widzę tylko różową z bólem tyłka która ma tindera i pewnie teraz pełne gacie bo nie wie czy nie trafi na takiego
  • Odpowiedz
@norepinefryna: @Papej: czy potraficie napisać coś ciekawszego niż tworzenie wyrzutów sumienia u OPa?
Każda locha wokoło której kręci się stado facetów musiała mieć sytuacje w której kogoś odrzuciła bo znalazł się lepszy. No ale tak po przegrywach nie ma co płakać. Sam miałem sytuacje gdzie po kilku dniach pisania z powiedzmy 'normalną' dziewczyną ona mnie mogła odrzucić za wzrost lub po prostu znalazła lepszego.
  • Odpowiedz
@Wiosennypowiew: A co w tym dziwnego ? :D
To tak jakbyś poszedł do burdelu i szukał dla siebie żony dziewicy, tak samo jest z tinderem/ badoo i innymi.
Zostają tam największe odpadki po laskach które albo mają coś ze sobą nie tak albo szukają dla siebie księcia.
  • Odpowiedz
@Aik- Lepiej tego ująć nie można, wydaje Mi się że jak widzą takiego chada no fotce który do nich pisze to takie laski dostają ślinotoku i wszelkie granice prywatności czy nawet bezpieczeństwa magicznie znikają. Na pewno w jakiejś części taki sam rezultat by był po zamianie płci.
  • Odpowiedz
@Wiosennypowiew znalazła lepszego po kilku dniach pisania- kilka dni pisania to jest nic w porównaniu z umawianiem się z dziewczynami, traceniem ich realnego czasu i robieniem sobie dobrze do oszustwa jakie się popełnia. Ale rozumiem, że trzeba jakoś loszki ukarać, że nóg nie rozkładają przed mizoginami.
  • Odpowiedz