Wpis z mikrobloga

Poznałem na Tinderze dziewczynę ( 18 lat).
Jej historia wygląda tak, że zostawiła swojego chłopaka dla ( jak sama to określiła) ciapatego, zaszła z nim w ciążę, ten jak się dowiedział to ją pobił i zostawił. Co najlepsze ona nie widzi w tym swojej winy bo "skąd mogła wiedzieć że tak to się skończy" XDD Chyba jestem złym człowiekiem, ale czuję satysfakcję i solidaryzuje się z tym porzuconym chłopakiem
#heheszki #tinder #rozowepaski
  • 37
@Atalluss: wiesz, kobiety oceniają czasem ludzi jedynie na płaszczyźnie emocjonalnej, jeśli czują do nich np. silne przywiązanie, podniecenie. Każdemu z nas przy podnieceniu w jakimś stopniu wygasa zdrowy rozsądek; jednemu więcej, jednemu mniej. Widocznie postanowiła oceniać go w kategoriach ciapatego-człowieka, a nie ciapatego-stereotypu, no i akurat trafiła na stereotyp, bo znikąd się on nie wziął. Ale nie trzeba dziewczyny od razu palić na stosie; mam wrażenie, że pewna część postów poniżających
@ifau: Ja myślę, że częściej jest to świadome podłoże. Imo to coś w rodzaju sytuacji gdzie są 2 osoby, 1 ubezpiecza swój dom ponosząc z tego tytułu koszty, a drugi mówi "ło panie, kto to by płacił tym ubezpieczycielom, przecież nic się nie stanie". Teraz domy obu się spaliły i ten, który płacił ubezpieczenie czuje satysfakcję i teraz to on może śmieszkować.
Tak tutaj kobieta wolała bardziej męskiego, agresywnego i niezmanierowanego