Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waskizlo: Wręcz przeciwnie, ale ty tego nie rozumiesz, a ja nie mam zdrowia ci tego tłumaczyć. Co takiego ma MacBook czego nie ma 10x potężniejszy PC na Windows z porządną kartą muzyczną? Bo na Win na pewno ma więcej oprogramowania/wtyczek. Powiem ci, mocy i karty muzycznej. Przy renderingu z VST w jakościach studyjnych to ma znaczenie. Są wtyczki jak Lush101 czy Legend, które przy paru instancjach kładą najnowsze i7 (nie
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi czy da się na tych iphonach zrobić takie rzeczy:

1. Jestem w terenie za granicą. Nie mam neta ani wifi. Chce sobie zgrać mapkę i parę mp3 na telefon z laptopa.
2. Jestem na uczelni, i doktor wystawił parę dokumentów (np. pliki z kodem, albo jakieś dane w cvs) na ćwiczenia w zipach na swojej g---o stronce. Chcę rozpakować te pliki i sprawdzić ich zawartość.
  • Odpowiedz
Nie chce mi się wszystkich loginów zaznaczać ale Panowie, nie przetłumaczycie - nieomylność lvl milion. xd
  • Odpowiedz
@azertyazerty: Ale nie masz problemu z ładowaniem, baterią, smsami, połączeniami albo wifi? Przecież na technologia.krzak.pl pisali, że iPhony nie działają a debile dalej je kupują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: Ale Ty masz bol d--y. Serio. Kazdy kupuje to na co ma ochote. Jego budzet, jego sprawa. Ty w tym momencie zachowujesz sie jak narawana, byleby podkreslic, ze wiesz lepiej, ze masz racje, a czasem poprostu wystarczy odpuscic, a nie na sile szukac argumentow.
  • Odpowiedz
@mistellaire: Wymieniałam poszukaj w komentarzach.

@jaavi666: Tak się składa, że badania opublikowane przez "The Daily Mail" pokazują, że osoby posiadające iPhone'y to w większości tzw. gadżeciarze. Co więcej są to gadżeciarze, którzy regularnie przekraczają limit kredytu na swoim koncie bankowym, albo w ogóle nie mają na nim pieniędzy. https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1373055/Why-iPhone-users-look-rich-usually-poor.html
  • Odpowiedz
@xandra: Oczywiscie, ze sa osoby ktore kupuja japko tylko po to aby sie lansowac i mysla ze sa kims w spoleczenstwie, ale to podludzie. Taki iphone im sie zepsuje to juz placz bo nie ma z czego zaplacic. Telefon to telefon. Ma sluzyc do tego, do czego zostal stworzony, a jaki, to juz kwestia portfela i preferencji. Troche Twoje posty wygladaja w ten sposob:

- Mam iphona.
- LOL, PRZEPLACILES, JEST DUZO WIECEJ INNEGO LEPSZEGO SPRZETU
  • Odpowiedz
@xandra: Właśnie na takich osobach jak ty korzystają firmy z Korei, Chin itp. Patologie na rynku mobilnym nie jest działką jedynie Appla, ale całego rynku. Super artykuł o gadżeciarstwie z 2011 gdzie przez te 8 lat rynek zmienił się zdecydowanie xD Gratulacje, jesteś mocną kandydatką do tytułu dzbana roku 2019
  • Odpowiedz
@jaavi666: ¯\_(ツ)_/¯

@mistellaire: Stabilność systemu (żadnych betatestów na użytkownikach przy wydawaniu kolejnych psujących coraz inne rzeczy poprawek niby nowego systemu). Aparaty, wydajność, możliwość rozbudowy o dodatkową pamięć, wyjścia słuchawkowe, niedrogie zestawy do szybkiego ładowania (w komplecie), akcesoria (w komplecie). Zależnie od firmy w różnym stopniu.
  • Odpowiedz